Zamknij

Dni Dragacza obchodzili na sportowo. Zobacz zdjęcia

14:02, 04.08.2017 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
Nadesłane

Tegoroczne Dni Dragacza rozpoczęły się zawodami jeździeckimi  i meczem piłki nożnej. W zawodach wzięło udział bardzo wielu zawodników i jak co roku była to widowiskowa impreza.

Mecz piłki nożnej został rozegrany przez dzieci  ("Zryw" Wielki Lubień - "Olimpia" Grudziądz) oraz dorosłych (OSP Gminy Dragacz - Old Boys "Zryw" Wielki Lubień). W obydwu kategoriach sportowcy ze "Zrywu" byli bezkonkurencyjni. Rozgrywki na boisku przyniosły wiele emocji zarówno grającym jak i widzom zebranym na trybunach. Dziękujemy sponsorom za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w organizację meczu.

Na stadionie w Górnej Grupie odbył się, pełen atrakcji festyn charytatywny Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Dragacz "Nasza Gmina".

Podczas XXII Dni Dragacza zagrał zespół Don Vasyl. Wszystkim obecnym dziękujemy za wspólną zabawę. 4 sierpnia, w ramach plenerowego kina nocnego zapraszamy  na komedię „Agentka” i film akcji "Szybcy i wściekli 7".  Impreza odbędzie się na stadionie w Górnej Grupie od godz. 22.00 i ma charakter piknikowy, można zabrać leżaki, koce, krzesełka.

(E.D)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018