Zamknij
REKLAMA

To skrzyżowanie jest koszmarne. Ciągle dochodzi tam do wypadków

07:35, 22.09.2017 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Niedawno dostawczak zderzył się z autobusem, samochody osobowe, teraz mercedes vito wymusił pierwszeństwo na fiacie punto. Tu jest bardzo niebezpiecznie.

To bardzo ruchliwe skrzyżowanie. Jadą nim ludzie ze starej części Świecia zmierzający do Chełmna, Torunia i w okolice. Skracają drogę jadący z północnej części powiatu w stronę Torunia. Zachęca do tego dobry stan nawierzchni drogi nr 1289C, biegnącej w pobliżu Starej Fary. Szosa krzyżuje się z ruchliwą drogą krajową nr 91.

Do kolejnego wypadku doszło tam we czwartek (21.09.2017) około godziny 08:25.

- Ze wstępnych ustaleń, pracujących na miejscu, policjantów Wydziału Ruchu Drogowego świeckiej komendy wynika, że kierujący mercedesem vito 33-letni mieszkaniec Torunia, chcąc skręcić w lewo, wyjechał z drogi podporządkowanej i zderzył się z jadącym po drodze z pierwszeństwem przejazdu fiatem punto, którym kierowała 25 letnia mieszkanka powiatu chełmińskiego – informuje sierż szt. Joanna Tarkowska, rzecznik KPP Świecie.

W wyniku zdarzenia, kierujący pojazdami oraz dwoje pasażerów z fiata trafili do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Mundurowi 33-latkowi za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa zatrzymali prawo jazdy. Dochodzenie prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (1)

ŚwieciakŚwieciak

1 3

najlepszym rozwiązaniem jest zrobić tam RONDO 13:13, 22.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018