Zamknij
REKLAMA

Po zderzeniu z autobusem bus spłonął. Osiem osób trafiło do szpitala

12:23, 09.01.2018 | Krzysztof Nowicki
REKLAMA
Skomentuj

Nie wiadomo dlaczego kierowca busa zjechał na przeciwny pas ruchu. Bus odbił się od autobusu, wpadł do rowu i tam stanął w płomieniach.

Do wypadku doszło dziś około godz. 6.30 w miejscowości Tryl (gmina Nowe). Jadący z kierunku miejscowości Nowe volkswagen zjechał na lewy pas ruchu, uderzył w jadący z przeciwnej strony autobus neoplan relacji Nowe - Grudziądz. Odbił się od autobusu i wpadł do rowu.

Szczęśliwie wszyscy pasażerowie i kierowca zdołali wydostać się z rozbitego busa. W samą porę, bo chwilę później samochód stanął w płomieniach.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca busa, z niewyjaśnionych przyczyn stracił kontrolę nad samochodem – wyjaśnia asp. szt. Marek Rydzewski z KPP w Świeciu.

Osiem osób z busa zostało przewiezionych do szpitala. Okoliczności i przyczyny zdarzenia, wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Nowem.

[ZT]6003[/ZT]

 

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone