Zamknij
REKLAMA

Pędził passatem, nie zdążył wyhamować i uderzył w bmw

08:39, 07.02.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
Niezachowanie odpowiedniej odległości może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Fot. KPP Świecie

Zbyt mała odległość między samochodami i chwila nieuwagi wystarczyły do spowodowania groźnego wypadku w Przysiersku.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 5 lutego 2018 r. około godziny 13:50 w Przysiersku.

- Pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego wstępnie ustalili, że 25-letni mieszkaniec powiatu świeckiego, jadący vw passatem nie zachował odpowiedniej odległości między pojazdami i dosłownie wjechał w tył bmw, którym kierował 25-latek z powiatu tucholskiego – informuje sierż. Szt. Joanna Tarkowska, rzecznik KPP w Świeciu. - Ten z kolei został wepchnięty na vw golfa, którego 58-letni kierujący z powiatu świeckiego wykonywał manewr skrętu w lewo.

Kierowca bwm z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Droga była zablokowana. Podczas prowadzonych oględzin mundurowi kierowali ruchem wahadłowo.

(K.N)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

AnonimAnonim

0 0

A golf cały :D :D 15:08, 07.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone