Zamknij

Będzie więcej patroli na drogach. Sprawdzamy co się stało

14:28, 07.06.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Mandaty, pouczenia, zabrane dowody rejestracyjne - to efekt działań policji ze Świecia i Bydgoszczy. Wspólne patrole będą częściej.

W tym miesiącu policjanci z Bydgoszczy i Świecia już po raz trzeci wspólnie patrolowali drogi powiatu świeckiego. Funkcjonariusze z oddziału prewencji i "drogówki" działali w zakresie poprawy bezpieczeństwa na drogach. Działania skierowane były w szczególności wobec tych osób, które popełniają wykroczenia i przestępstwa będące niejednokrotnie przyczynami wypadków drogowych. Łącznie osiemnastu policjantów zatrzymało 63 kierujących pojazdami. Kontrole były szczegółowe, włącznie ze sprawdzeniem wyposażenia pojazdów.

Policjanci ujawnili 21 wykroczeń. W kilku przypadkach polegały one na przekroczeniu dozwolonej prędkości, za co nałożone zostały mandaty karne. Były też pouczenia za drobne wykroczenia. Mundurowi zatrzymali również 3 dowody rejestracyjne. Podczas wspólnych służb policjanci prowadzili również czynności związane ze zdarzeniami drogowymi zaistniałymi na terenie powiatu świeckiego.

Służby tego typu będą prowadzone cyklicznie.

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (2)

DarekDarek

0 0

Czy ta pani z samochodu firmy Biuro bazar dostała mandat czy pouczenie? 13:04, 08.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SandraSandra

0 0

Prawko jej chyba zabrali hihi 15:54, 08.06.2018


REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone