Zamknij
REKLAMA

Ukrył plantację konopi w środku lasu, a policja i tak go nakryła

13:59, 07.09.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Prawie kilogram marihuany i 184 tabletki ekstazy miał ukryte właściciel nielegalnej plantacji. Zdziwił się bardzo, że policjanci ją znaleźli, bo była ukryta w sosnowym młodniku.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świeciu ustalili, że na terenie leśnym w gminie Drzycim, może być ukryta plantacja konopi.

We wtorek (04.09.2018), zweryfikowali uzyskane informacje. Jak się okazało, właścicielem namierzanego adresu okazał się 29-letni mieszkaniec powiatu świeckiego, który w sosnowym młodniku uprawiał zakazane rośliny. Policjanci zabezpieczyli 18 krzewów w różnej fazie wzrostu. W trakcie dalszych czynności, podczas penetracji terenu kryminalni znaleźli około 822 g suszu oraz 184 sztuki tabletek ecstasy.

Wstępne testy wykazały, że jest to marihuana. 29-latek trafił do policyjnego aresztu.

- Wczoraj (06.09.18) policjanci doprowadzili mężczyznę do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut nielegalnego uprawiania konopi i posiadania znacznej ilości środków odurzających – informuje mł. asp. Joanna Tarkowska, rzecznik świeckiej policji. - Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone