Zamknij
REKLAMA

Wyprzedzał na zakazie i wjechał w ciągnik. Co za to dostał?

08:30, 14.09.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Morsku, na obwodnicy Świecia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący peugeotem podczas wyprzedania uderzył w skręcający w lewo ciągnik rolniczy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

We wtorek (11.09.18) o godz. 8.00 w Morsku, na obwodnicy Świecia, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący osobowym peugeotem, 69-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, wyprzedzając na remontowanym odcinku drogi, w miejscu gdzie jest to zabronione, uderzył w skręcający w lewo ciągnik rolniczy. New Hollandem kierował 26-letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Obaj panowie byli trzeźwi, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Sprawca kolizji za swoje nierozważne zachowanie został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów - mówi mł. asp. Joanna Tarkowska, rzecznik KPP Świecie. - Należy pamiętać również, planując dłuższą podróż, aby sprawdzić stan techniczny pojazdu oraz zadbać o własne samopoczucie.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone