Zamknij
REKLAMA

8 strażackich wozów pędziło do Przechowa. Ale tam było dymu!

19:12, 20.09.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Ogień w zakładach młynarskich w Świeciu. W czwartek przed południem kilkudziesięciu strażaków brało udział w akcji gaśniczej.

O godz. 11.38 oficer dyżurny KP Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu przyjął zgłoszenie o dużym zadymieniu elewatora w Przechowie. Wysłane na miejsce pierwsze zastępy oceniły sytuację i wezwano posiłki.

- Strażacy zaczęli gasić, ale wkrótce przestali podawać strumienie wody, bo nie było dokładnie wiadomo, gdzie się pali - mówi oficer dowodzący akcją gaśniczą. - Dopiero po częściowym oddymieniu mogliśmy przystąpić do ugaszenia ognia.

Okazało się, że na czwartym piętrze ciągu technologicznego zapalił się zbiornik odpadowy. Na szczęście dość daleko od zbiorników zbożowych.
Akcja gaśnicza trwała około trzech godzin. Wzięły w niej udział cztery zastępy PSP i cztery zastępy OSP.

 

(K.N)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone