Zamknij
REKLAMA

Tragiczny finał poszukiwań nastolatka! Z Wisły wyłowiono jego ciało

09:20, 25.09.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Archiwum

Policja powiadomiła o zakończeniu poszukiwań 18-letniego Huberta Nogalskiego z Klamr, który zaginął w środę wieczorem. Przy brzegu Wisły w Nowych Dobrach (gmina Chełmno) znaleziono jego ciało.

Przypomnijmy. Nastolatek był po raz ostatni widziany 19 września w swoim rodzinnym domu w Klamrach. Bliscy zaginionego nie byli w stanie określić jego dokładnego ubioru.

W akcję poszukiwania Huberta, poza policją, zaangażowało się wiele osób - rodzina, znajomi i całkiem obcy ludzie. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Dopiero w poniedziałek media społecznościowe obiegła wiadomość o tym, że ciało 18-latka wyłowiono z Wisły na na wysokości miejscowości Nowe Dobra (gm. Chełmno).

Okazuje się, że Hubert nie tylko angażował się artystycznie - grał w teatrze, ale też kochał zwierzęta i chętnie im pomagał. Był wolontariuszem świeckiego Schroniska dla zwierząt.

[ZT]6922[/ZT]

 

(K.N)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

Dziwne...Dziwne...

1 13

Chłopak wychodzi o 23 z domu i nikt nie wie jak był ubrany ? Kłótnia była w domu czy wszysscy spali ? 09:55, 25.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

janjan

5 2

Tragedia w rodzinie a ty jeszcze dokładasz do pieca. Gdzieś dy się ulung? 07:04, 26.09.2018


© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone