Zamknij
REKLAMA

Na obwodnicy vectra uderzyła w wiadukt. Zobacz ZDJĘCIA i wideo

22:24, 06.10.2018 | Krzysztof Nowicki
REKLAMA
Skomentuj
Jadący vectrą cudem przeżyli. Fot. Krzysztof Nowicki

Jadąca vectrą starsza para miała szczęście w nieszczęściu. Wypadli z drogi, ich samochód jest skasowany, ale niewiele brakowało by zginęli.

Do wypadku doszło w sobotę (6 10.2018) około godz. 11. Wtedy jadąca obwodnicą Świecia, na wysokości Dworzyska, zjechała na prawe pobocze i spadła kilka metrów niżej, zatrzymując się na betonowej ścianie budowanego wiaduktu. Z samochodu wyciekało paliwo, więc strażacy wyciągnęli z auta dwoje ludzi i zalali je pianą gaśniczą, by nie dopuścić do wybuchu.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kierowca sam przyznał, iż prawdopodobnie zasnął i wtedy zjechał z drogi. Szczęśliwie wcześniej zastosował się do nakazu ograniczenia prędkości. Drugie szczęście, że samochód zahaczył o element stalowej konstrukcji i to jeszcze bardziej wyhamowało jego prędkość. Gdyby nie te dwa fakty to prawdopodobnie pędzący samochód poszybowałby na spotkanie z betonową ścianą. 

 

 

[ALERT]1538857475781[/ALERT]

 

(Krzysztof Nowicki)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone