Zamknij
REKLAMA

Niebezpieczne wyprzedzanie, zderzenie i złamany kręgosłup

11:17, 08.10.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 52-letnia kobieta, podczas wyprzedzania nie opanowała samochodu i po zderzeniu z innym autem jej passat spadł ze skarpy i dachował. 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj (7.10.18) o godzinie 7.00 w Grucznie. 52-letnia kierująca vw passatem, mieszkanka powiatu świeckiego, jadąc w kierunku Bydgoszczy wyprzedzała rząd pojazdów. Wykonując manewr nagle skręciła na prawy pas uderzając w jadący w tym samym kierunku samochód renault. Jechał nim 46-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego. Kierująca straciła panowanie nad pojazdem, po czym zjechała ze skarpy i dachowała. Z obrażeniami kręgosłupa przewieziona do szpitala została 36-letnia pasażerka vw. Kierujący byli trzeźwi.  
Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Postępowanie prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.

(M.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone