Zamknij
REKLAMA

Jechał prawie 120 na godzinę w terenie zabudowanym. Stracił prawko

09:30, 12.10.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. photogenica

Zatrzymane prawo jazdy, mandat i punkty karne - to efekt przekroczenia prędkości o 67 km/h w terenie zabudowanym przez kierowcę audi. 

Około godziny 20:40 na ul. Bydgoskiej w Świeciu, uprawnienia do kierowania, policjanci ruchu drogowego, zatrzymali kierującemu audi, który z nadmierną prędkością poruszał się w obszarze zabudowany. 32-latek w trakcie pomiaru jechał z prędkością 117 km/h. W ten sposób przekroczył dozwoloną prędkość o 67 km/h w obszarze zabudowanym.

W tym przypadku piractwo drogowe zakończyło się zatrzymaniem prawa jazdy na okres trzech miesięcy, mandatem oraz punktami karnymi. Prawo jazdy zostanie przesłane do właściwego starosty, który wyda formalną decyzję administracyjną o zatrzymaniu dokumentu na okres 3 miesięcy.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to ciągle główna przyczyna wypadków drogowych, a najmniejszy błąd za kierownicą może kosztować życie nie tylko swoje, ale także innych uczestników ruchu drogowego.

(M.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone