Zamknij
REKLAMA

Kamery nagrały złodziei w Biedronce. Zobacz WIDEO

10:20, 03.11.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Posterunku Policji w Pruszczu, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży towaru sklepowego z jednego ze sklepów na terenie Pruszcza, pow. świecki. Funkcjonariusze szukają osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców lub innych świadków.

Policjanci z Posterunku Policji w Pruszczu poszukują sprawców kradzieży towaru z terenu sklepu mieszczącego się w Pruszczu przy ul. Wyzwolenia.

Do zdarzenia doszło 4 września tego roku. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać najprawdopodobniej sprawców przestępstwa.

- Nn mężczyźni działając wspólnie i w porozumieniu dokonali zaboru w celu przywłaszczenia mienia w postaci różnych wyrobów spożywczych i chemicznych o wartości  ponad 1 000 zł - informuje mł. asp. Joanna Tarkowska, rzecznik KPP w Świeciu.

Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osoby przedstawione na nagraniu o kontakt z Posterunkiem Policji w Pruszczu ul. Główna 33 telefon: (52) 33 32 635 albo z numerem alarmowym 997 i 112.

 

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone