Zamknij
REKLAMA

Sześć par spodni schował do plecaka. Wpadł w następnym sklepie

14:50, 04.12.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci, z pomocą ochroniarza jednego ze sklepów w Świeciu, zatrzymali mężczyznę, który ukradł odzież o wartości ponad 800 złotych. 

W minionym tygodniu (30.11.18) policjanci z komendy w Świeciu zostali powiadomieni o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta. Podejrzanego mężczyznę ujął ochroniarz sklepu. Kiedy policjanci dojechali na miejsce sprawdzili jego bagaż. Mundurowi ustalili, że 40-latek faktycznie okradł, ale sąsiedni sklep. Chwilę wcześniej, wykorzystując nieuwagę personelu, zwinął z wieszaków 6 par spodni o łącznej wartości ponad 800 zł. Łup schował do plecaka, po czym wyszedł niezauważony.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Natomiast skradziony towar, wrócił na sklepowe półki.

- Ponadto w toku prowadzonych czynności policjanci udowodnili mężczyźnie dokonanie jeszcze innej kradzieży – informuje mł. asp. Joanna Tarkowska, rzecznik KPP Świecie. - 27 listopada br. na terenie sklepu, w którym rozpoznał go ochroniarz, 40-latek ukradł tym razem maszynkę do depilacji.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone