Zamknij
REKLAMA

Zabrał cudze pieniądze z bankomatu. Rozpoznali go internauci

20:10, 03.01.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który przywłaszczył sobie pieniądze pozostawione przez mieszkankę Świecia. Stało się to możliwe dzięki publikacji zdjęcia z monitoringu i pomocy internautów.

Historia banalna. Gość podszedł do bankomatu, a tam banknoty czekają na odebranie. Zapomniała o tym kobieta, która chwilę wcześniej wykonała operację wypłaty środków. - Ale mam szczęście – pomyślał mężczyzna i zabrał pieniądze. Okazało się, że to 400 zł.

Parę minut później roztargniona kobieta zauważyła brak gotówki, wróciła do bankomatu, ale pieniędzy już nie było. Zgłosiła ten fakt na policję. Sprawa wydarzyła się 23 listopada przy ulicy Krausego. Od tego czasu policjanci zespołu ds. wykroczeń komendy w Świeciu pracowali nad ustalenie tożsamości mężczyzny. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać najprawdopodobniej sprawcę przywłaszczenia.

- Dzięki publikacji wizerunku sprawcy w mediach funkcjonariusze zdobyli informacje, które pomogły w ustaleniu personaliów tej osoby – informuje mł. asp. Joanna Tarkowska, rzecznik KPP Świecie.

Okazał się nim 61-letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Pokrzywdzona przekazała również informację, że odzyskała utraconą gotówkę. Za popełnione wykroczenie grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

- Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przyczynili się do ustalenia tożsamości mężczyzny przedstawionego na nagraniu.


 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (5)

ZiomZiom

4 1

"Gość"? Mężczyzna. Powinno być roztargniona gościówa zamiast kobieta w tym przypadku raczej. Umiejętności rodem z TVN-u. Słabo, bardzo słabo.???? 09:51, 04.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AzAz

4 0

Nie bardzo rozumiem za co go karać. Podszedł, być może chciał wypłacić swoje pieniądze, ale jak miał to zrobić? Czy Ty, czytelniku, jak znajdziesz bezpańskie 400 zł to zostawisz je na miejscu? Nie były w portfelu, gdzie można znaleźć jakieś dane. Nie napisano też w jakich to było godzinach, być może bank był zamknięty. No to co miał chłop zrobić? Wepchnąć z powrotem? Albo iść na policję i powiedzieć:"znalazłem jakieś pieniądze, weźcie sobie"? *%#)!& by tak zrobił. Trafiło na niego i ma pecha. 03:10, 05.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlaAla

5 0

Ten mężczyzna powinien pozwać wszelkie media, które robią z niego przestępcę. Jak można pisać o znalazcy pieniędzy, że przywłaszczył sobie cudzą gotówkę? Chore. 02:12, 06.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaJa

0 0

No pewnie, bo to znalezione, z tą tylko różnicą, że nie leżały na ulicy. 15:04, 12.01.2019


ZiomZiom

1 0

Chorzy redaktorzy i redaktorki. 17:09, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone