Zamknij

Kierował na haju i o włos uniknął kolizji. Nie uniknął policji

13:33, 23.07.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Świeciu

Zatrzymano 37-letniegomężczyznę, który,posiadał trzy woreczki foliowe z podejrzaną zawartością. Wstępne policyjne testy wykazały cechy charakterystyczne dla amfetaminy i marihuany.

Policjanci z komisariatu w Nowem zatrzymali do kontroli opla astrę, którego kierowca mijając radiowóz, „o mały włos” spowodowałby kolizję. W trakcie kontroli okazało się, że za kierownicą samochodu siedzi 37-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mundurowi podczas legitymowania mężczyzny nabrali wątpliwości, co do jego stanu świadomości. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło jego nienaturalne zachowanie oraz nerwowe, nieskoordynowane ruchy. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny, ale wynik wskazał 0,00mg/l. Funkcjonariusze znaleźli jednak w pojeździe trzy foliowe opakowania z podejrzanymi substancjami. Wstępne policyjne testy wykazały dla nich cechy charakterystyczne amfetaminy i marihuany.

W ramach kontroli, mundurowi przebadali również mężczyznę na zawartość środków odurzających w organizmie. Okazało się, że był pod wpływem obu narkotyków. 37- latek został zatrzymany.

Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat więzienia. Jeśli badanie krwi potwierdzi zawartość środków odurzających w organizmie, odpowie też przed sądem za kierowanie pojazdem mechanicznym pod ich wpływem, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności

[ALERT]1563891404438[/ALERT]

 

REKLAMA
(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone