Koordynator zmianowy

Miejsce pracy: BYDGOSKA 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: koordynowanie i zarządzanie pracą kierowców wózków jezdniowych na obszarze Mondii zapewnianie sprawnego sprzętu na zmianach, zarządzanie narzędziami na lpacu zapewnienie obsady pracowników na zmianach
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.10.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 1)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), techniczne
        • operator wózka jezdniowego II WJO
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: umiejętność zarządzania zespołem od 10-14 osób obsługa komputera i pakietu Office
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: SEVIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: UL. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO 21, 07-410 Ostrołęka, powiat: m . Ostrołęka, woj: m
          Osoba do kontaktu: Rafał Rzyski
          Numer telefonu: 697580642
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: nie dotyczy
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
          Kładzenie terakoty
          StPr/18/1504
          wynagrodzenie od od 2 100 PLN

          nauczanie języka niemieckiego w klasach IV do VIII
          StPr/18/1505

          usługi kerownika biura w tym obsługa kadrowo-personalna pracowników wraz z prowadzeniem dokumentacji kadrowej, poszukiwanie pracowników z zagranicy, uczestnictwo w międzynarodowych giełdach pracy i ko
          StPr/18/1506
          wynagrodzenie od od 13,7 PLN

          inwentaryzacja w saloniku prasowym
          69/12/2018
          wynagrodzenie od od 14 PLN

          działanie zgodnie z interesem firmy, spotkania z kontrahentami, organozacja własna pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura, wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę
          StPr/18/1498

          wykładanie towaru także w nocy, obsługa kas
          StPr/18/1492
          wynagrodzenie od od 15 PLN

          obsługa klienta, pozyskiwanie klientów, rozliczanie sprzedaży
          StPr/18/1485

          Strzyzenie damskie i męskie, koloryzacje, trwałe ondulacje, upięcia, modelowania, pielęgnacja, regeneracja.
          StPr/18/1475

          Prace ślusarskie
          StPr/18/1443
          wynagrodzenie od od 16 PLN

          Prace tokarskie
          StPr/18/1444