Zamknij

Frezer

Miejsce pracy: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace ślusarskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 05.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PMP Rolls & Service Sp.z o.o.
    Adres: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Starszak
    Numer telefonu: 515-036-202
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    zapoznanie się z regulaminem szpitala, wykonywanie prac dokumentacyjnych, statystycznych, administracyjnych, wypisywanie pod nadzorem lekarza kart informacyjnych, skierowań, sporządzanie odpisów dokum
    StPr/19/0047
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Zapozananie się z regulaminem stanowiska pracy, koszenie, odśnieżanie, obsługa kosiarki, kos, odśnieżarki, przycinanie krzewów, pielenie, prace ogrodnicze.
    StPr/19/0048

    Zamiatanie, mycie klatek schodowych, mycie okien, mycie ścian klatek schodowych, sprzątanie terenów wokół bloków, pielenie terenów zielonych, mycie drzwoi wejściowych do klatek.
    StPr/19/0050

    Obsługa elektronicznego Systemu Sterowania Ruchem Interesantów. Przyjmowanie i wysyłka poczty Wydziału Komunikacji i Dróg. Obsługa kserokopiarki, faksu oraz komputera. Pomoc w obsłudze interesantów i
    StPr/19/0052

    rozkrój płyt meblowych, montaz mebli, okleinowanie, frezowanie, wycinanie otworów, pomoc w załadunku i rozładunku płyt i mebli, obsługa elektronarzędzi
    StPr/19/0054

    zapoznanie z organizacją pracy, szkolenia BHP, obsługa kasy fiskalnej, terminala, inwentaryzatora, przyjmowanie towaru, dbałość o zachowanie ciągłości sprzedaży, prezentowanie firmy wobec klientów, sp
    StPr/19/0055

    Prowadzenie sekretariatu, przyjmowanie i rejestrowanie dokumentacji wpływającej do KPPSP, przygotowanie dokumentacji wychdzącej do wysyłki, archiwizowanie dokumentacji, prowadzenie rejestru oraz wyst
    StPr/19/0032

    utrzymanie czystości na obiekcie, sprzątanie ciągów komunikacyjnych
    StPr/19/0023
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    obsługa gości restauracji, przygotowywanie i obsługa imprez okolicznościowych
    StPr/19/0022

    Montaż mebli z gotowych elementów.
    StPr/19/0003