Doradca ds. ubezpieczeń

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, pozyskiwanie klientów, rozliczanie sprzedaży
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
      • znajomość pakietu MS Office
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Tomasz Kornacki
        Numer telefonu: 523332260
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
        przyswajanie wiedzy o prawie samorządowym, funkcjonowaniu Rady Powiatu, Zarządu, zasadach działania Starostwa powiatowego, przestrzeganie bhp, Regulaminu pracy, przyswojenie norm postępowania przed or
        StPr/18/1502
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        wykładanie towaru
        70/12/2018
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN

        inwentaryzacja w saloniku prasowym
        69/12/2018
        wynagrodzenie od od 14 PLN

        działanie zgodnie z interesem firmy, spotkania z kontrahentami, organozacja własna pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura, wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę
        StPr/18/1498
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        pełnienie służby ochronno-zabezpieczającej w Zakładzie Poprawczym w Świeciu praca zmianowa (również soboty i niedziele)
        StPr/18/1491
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        wykładanie towaru także w nocy, obsługa kas
        StPr/18/1492
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        obsługa klienta, pozyskiwanie klientów, rozliczanie sprzedaży
        StPr/18/1485

        Strzyzenie damskie i męskie, koloryzacje, trwałe ondulacje, upięcia, modelowania, pielęgnacja, regeneracja.
        StPr/18/1475

        Prace ślusarskie
        StPr/18/1443
        wynagrodzenie od od 16 PLN

        Prace tokarskie
        StPr/18/1444