Zamknij

Monter

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montaż, demontaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.12.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Uprawnienia:
      • znajomość rysunku technicznego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Mirella Rajnowska
        Numer telefonu: 523332272
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie z pup
        koszenie trawników, usuwanie chwastów i samosiewów drzew i krzewów, przycinanie i kształtowanie zywopłotów, dosiewy trawy, zasilanie trawników nawozami, sprzątnie pasów przeciwpożarowych ze śmieci, op
        StPr/19/0025
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        z
        StPr/19/0024
        wynagrodzenie od do 2 250 PLN

        utrzymanie czystości na obiekcie, sprzątanie ciągów komunikacyjnych
        StPr/19/0023

        prowadzenie dokumentacji pracowniczej, redagowanie dokumentów w języku rosyjskim, prowadzenie ewidencji czasu przez pracowników, rekrutacja pracowników
        StPr/19/0021
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        obsługa gości restauracji, przygotowywanie i obsługa imprez okolicznościowych
        StPr/19/0022

        Montaż mebli z gotowych elementów.
        StPr/19/0003

        Zmywanie naczyń garnków, sztućcy, pakowanie dań i catering. Sprzątanie kuchni. Gotowanie potraw. Drobne prace kuchenne obróbka mięsa, warzyw owoców.
        StPr/19/0004

        opieka i wychowanie, prowadzenie zabaw edukacyjnych
        StPr/18/1517
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Miejsko-Gminna Przychodnia w Świeciu przy ulicy wojska Polskiego 80 zatrudni LEKARZA DENTYSTĘ Oferujemy: -cały kontrakt stomatologiczny , -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt -ścisłą
        StPr/18/1510
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        montaż, demontaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją
        StPr/18/1508
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN