Zamknij

Lekarz stomatolog

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 80, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Miejsko-Gminna Przychodnia w Świeciu przy ulicy wojska Polskiego 80 zatrudni LEKARZA DENTYSTĘ Oferujemy: -cały kontrakt stomatologiczny , -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt -ścisłą
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MIEJSKO - GMINNA PRZYCHODNIA W ŚWIECIU
    Adres: WOJSKA POLSKIEGO 80, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Michalina Pukownik
    Numer telefonu: 523313162
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    koszenie trawników, usuwanie chwastów i samosiewów drzew i krzewów, przycinanie i kształtowanie zywopłotów, dosiewy trawy, zasilanie trawników nawozami, sprzątnie pasów przeciwpożarowych ze śmieci, op
    StPr/19/0025
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    z
    StPr/19/0024
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    utrzymanie czystości na obiekcie, sprzątanie ciągów komunikacyjnych
    StPr/19/0023

    prowadzenie dokumentacji pracowniczej, redagowanie dokumentów w języku rosyjskim, prowadzenie ewidencji czasu przez pracowników, rekrutacja pracowników
    StPr/19/0021
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    obsługa gości restauracji, przygotowywanie i obsługa imprez okolicznościowych
    StPr/19/0022

    Montaż mebli z gotowych elementów.
    StPr/19/0003

    Zmywanie naczyń garnków, sztućcy, pakowanie dań i catering. Sprzątanie kuchni. Gotowanie potraw. Drobne prace kuchenne obróbka mięsa, warzyw owoców.
    StPr/19/0004

    opieka i wychowanie, prowadzenie zabaw edukacyjnych
    StPr/18/1517
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Miejsko-Gminna Przychodnia w Świeciu przy ulicy wojska Polskiego 80 zatrudni LEKARZA DENTYSTĘ Oferujemy: -cały kontrakt stomatologiczny , -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt -ścisłą
    StPr/18/1510
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    montaż, demontaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją
    StPr/18/1508
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN