Zamknij

Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: utrzymanie czystości na obiekcie, sprzątanie ciągów komunikacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wysoka motywacja do pracy, praca ciężka
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HBF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSĆIĄ
      Adres: SWOJSKA 8, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Beata Kowalska
      Numer telefonu: 510011604
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: nie dotyczy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      zapoznanie się z regulaminem szpitala, wykonywanie prac dokumentacyjnych, statystycznych, administracyjnych, wypisywanie pod nadzorem lekarza kart informacyjnych, skierowań, sporządzanie odpisów dokum
      StPr/19/0047
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Zapozananie się z regulaminem stanowiska pracy, koszenie, odśnieżanie, obsługa kosiarki, kos, odśnieżarki, przycinanie krzewów, pielenie, prace ogrodnicze.
      StPr/19/0048

      Zamiatanie, mycie klatek schodowych, mycie okien, mycie ścian klatek schodowych, sprzątanie terenów wokół bloków, pielenie terenów zielonych, mycie drzwoi wejściowych do klatek.
      StPr/19/0050

      Obsługa elektronicznego Systemu Sterowania Ruchem Interesantów. Przyjmowanie i wysyłka poczty Wydziału Komunikacji i Dróg. Obsługa kserokopiarki, faksu oraz komputera. Pomoc w obsłudze interesantów i
      StPr/19/0052

      rozkrój płyt meblowych, montaz mebli, okleinowanie, frezowanie, wycinanie otworów, pomoc w załadunku i rozładunku płyt i mebli, obsługa elektronarzędzi
      StPr/19/0054

      zapoznanie z organizacją pracy, szkolenia BHP, obsługa kasy fiskalnej, terminala, inwentaryzatora, przyjmowanie towaru, dbałość o zachowanie ciągłości sprzedaży, prezentowanie firmy wobec klientów, sp
      StPr/19/0055

      Prowadzenie sekretariatu, przyjmowanie i rejestrowanie dokumentacji wpływającej do KPPSP, przygotowanie dokumentacji wychdzącej do wysyłki, archiwizowanie dokumentacji, prowadzenie rejestru oraz wyst
      StPr/19/0032

      utrzymanie czystości na obiekcie, sprzątanie ciągów komunikacyjnych
      StPr/19/0023
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      obsługa gości restauracji, przygotowywanie i obsługa imprez okolicznościowych
      StPr/19/0022

      Montaż mebli z gotowych elementów.
      StPr/19/0003