Operator CNC

Miejsce pracy: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace ślusarskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 11.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PMP Rolls & Service Sp.z o.o.
    Adres: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Starszak
    Numer telefonu: 515-036-202
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Udzielanie porad zawodowych indywidualnych i grupowych. Realizacja zadań wynikających z funkcji doradcy klienta. Realizacja celów nałożonych przez przełożonych.
    StPr/19/0570
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    przygotowanie potraw dla klientów
    StPr/19/0573
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    StPr/19/0574
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    obsługa klientów przy kasie fiskalnej, wykładanie towaru na półki, sprzątanie sali sprzedaży i magazynu
    62/4/2019
    wynagrodzenie od od 14 PLN

    Obsługa klientów przy kasie fiskalnej, wykładanie towaru na półki, sprzątanie sali sprzedażowej magazynu.
    42/4/2019
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    Obsługa klienta na kasie fiskalnej oraz sali sprzedaży, wykładanie towaru, prace porządkowe
    90/4/2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    - obsługa klientów przy kasie fiskalnej, - wykładanie towaru na półki, - sprzątanie sali sprzedaży i magazynu
    29/4/2019
    wynagrodzenie od do 16 PLN

    montaż nowych nagrobków, demontaż pomnika do pogrzebu, drobne prace kamieniarskie
    StPr/19/0571
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    - prowadzenie zajęć z dziećmi, młodzieżą i lub dorosłymi - nadzorowanie postępów w nauce (przeprowadzanie testów, realizacja programu) - wypełnianie dokumentacji - udział w szkoleniach i zebraniach
    StPr/19/0565
    wynagrodzenie od 35 - 80 PLN

    Sprzedaż na stacji paliw. Obsługa klientów, wystawianie faktur.
    StPr/19/0566
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN