Krojczy pieczywa - pomocnik magazyniera

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 15, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: krojenie i pakowanie wyprodukowanego pieczywa przygotowanie pieczywa do transportu zgodnie z zamówieniem utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach piekarni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 23.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA"
    Adres: WOJSKA POLSKIEGO 33, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Agnieszka Dąbrowska
    Numer telefonu: 519369297
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak danych
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    obsługa kasy fiskalneej, terminala do kart płatniczych,
    StPr/19/0546
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Pisanie pism. Przepisywanie tekstu na komputerze. Wprowadzanie dokumentów do programu. Pomoc przy archiwizacji dokumentów. Dostarczanie korespondencji do ZUS, US, Poczty. Prace porządkowe.
    StPr/19/0547

    przygotowanie i obróbka warzyw, przygotowanie deserów, pomoc kucharce w wydawaniu dań, przygotowanie dodatków do dań, pomoc w przygotowaniach do imprez zorganizowanych, mycie naczyń, prace porządkowe,
    StPr/19/0549

    sporządzanie i nadzorowanie pracy kierowców, sporządzanie dokumentacji transportowej, archiwizacja dokumentów, prowadzenie raportów i analiz, kontrola wielkości stanów magazynowych, kontakt i współpra
    StPr/19/0550

    realizacją bieżących zaopatrzeń, analiza rynku i poszukiwanie potencjalnych klientów, analiza przekazania narzędzi, tworzenie raportów w Excel, prezentacji w Power point, aktyalizacja danych w systemi
    StPr/19/0551

    dekretacja dokumentów księgowych, sprawdzanie dokumentów, archiwizacja, kompletowanie dokumentów sprzedaży, sporządzanie poczty wychodzącej, ewidencjonowanie dokumentów księgowych w systemie ERP, spor
    StPr/19/0552

    wprowadzanie danych do bazy laboratoryjnej, przygotowywanie prezentacji w Powe Point, porządkowanie dokumentów, przygotowanie raportów, analiz, obsługa sprzętu laboratoryjnego, archiwizacja dokumentów
    StPr/19/0553

    prowadzenie rejestrów, zestawień, statystyk, aktualizacja danych informacji, przechowywanie i archiwowanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych, pozyskiwanie i analiza informacji, praca w pakieci MS
    StPr/19/0554

    porządkowanie i archiwizacja dokumentów, obsługa systemów produkcyjnych (wystawianie i sporządzanie zleceń produkcyjnych), praca z arkuszem kalkukacyjnym, telefoniczny i emailowy kontakt z klientem,
    StPr/19/0555

    przyjmowanie i wykładanie towaru, obsługa klienta, praca na komputerze, dbałość o porządek na woim stanowisku pracy
    StPr/19/0542
    wynagrodzenie od od 1 725 PLN