Instalator sieci wod-kan lub pokrewne

Miejsce pracy: PARKOWA 3, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:  - wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych na istniejących sieciach wod-kan,  - wymiana uszkodzonej armatury wod-kan zgodnie z poleceniem przełożonego,  - usuwanie awarii powstałych na sieci
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Monter instalacji wodno-kanalizacyjnej
    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
    • Prawo jazdy kategorii B
    • prawo jazdy kat. T
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : dyspozycyjność, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych (przy usuwaniu awarii wod-kan) [Umiejętność 1] : umiejętność czytania planów oraz rysunków technicznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
      Adres: PARKOWA 3, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Kozłowski
      Numer telefonu: 523324596
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczo wychowawczych. Organizowanie uroczystości okolicznościowych dl dzieci i rodziców. Dbanie o porządek w miejscu pracy. Współpraca w zespole.
      StPr/19/0770
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      zapoznanie sie ze strukturą organizacyjną instrukcjiami BHP, systemem profili i okuć, obsługa specjalistycznych urządzeń do produkcji stolarki alumieniowej, obsługa prasy pneumatycznej, doradztwo w pr
      StPr/19/0771
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Szpachlowanie i szlifowanie ścian budynków.
      StPr/19/0742
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      obsługa klientów przy kasie fiskalnej, wykładanie towaru na półki, sprzątanie sali sprzedaży i magazynu
      82/6/2019
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      Księgowanie dochodów i wydatków, Zakładanie kont księgowych, sprawozdawczość budżetowa, uzgodnienia finansowe z działem merytorycznym, kadry, rozliczanie wynagrodzeń, ubezpieczenia społeczne. Kompleto
      StPr/19/0756
      wynagrodzenie od od 3 350 PLN

      realizacją bieżących zaopatrzeń, analiza rynku i poszukiwanie potencjalnych klientów, analiza przekazania narzędzi, tworzenie raportów w Excel, prezentacji w Power point, aktyalizacja danych w systemi
      StPr/19/0757

      wprowadzanie danych do bazy laboratoryjnej, przygotowywanie prezentacji w Powe Point, porządkowanie dokumentów, przygotowanie raportów, analiz, obsługa sprzętu laboratoryjnego, archiwizacja dokumentów
      StPr/19/0758

      prowadzenie rejestrów, zestawień, statystyk, aktualizacja danych informacji, przechowywanie i archiwowanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych, pozyskiwanie i analiza informacji, praca w pakieci MS
      StPr/19/0759

      obsługa klienta (kasa) w sali sprzedaży , wykładanie towaru, prace porządkowe
      59/6/2019
      wynagrodzenie od od 15 PLN

       - wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych na istniejących sieciach wod-kan,  - wymiana uszkodzonej armatury wod-kan zgodnie z poleceniem przełożonego,  - usuwanie awarii powstałych na sieci
      StPr/19/0749
      wynagrodzenie od od 20 PLN