Nauczyciel języka angielskiego

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauczanie języka w liceum i technikum
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 782 - 3 817 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: język angielski
    Uprawnienia:
    • uprawnienia pedagogiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Mirella Rajnowska
      Numer telefonu: 523332272
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak danych
      Obsługa komuptea. Zarządzanie dokumentacjami firmowymi. Tworzenie produktów z różnego rodzaju materiałów.
      StPr/19/0650
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Opika nad dziećmi.
      StPr/19/0910
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      pobieranie i przygotowanie potraw na zamówienia, bankiety i inne zabezpieczanie surowców, półproduktów i wyrobów gotowych przed zepsuciem przestreganie nor wagi, temperatury potraw, dekoracji
      StPr/19/0914

      Prace w sekretariacie
      StPr/19/0899
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Obsługa biura, interesanta,urządzeń biurowych. Obsługa programów biurowych. Wyszukiwanie potrzebnych informacji w internecie.
      StPr/19/0904

      Utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynku, w otoczeniu budynku, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, pielęgnowanie zieleni na terenie szkoły, dbanie o porządek
      StPr/19/0898

      sprawdzać przygotowany przez magazynierów towar na trasę aby był zgodny z dokumentami przygotowanymi na trasę, przyjmować i wydawać towar zgodnie z fakturami VAT lub innymi dokumentami magazynowymi, k
      StPr/19/0881
      wynagrodzenie od od 2 630 PLN

      PRZYGOTOWYWANIE ORAZ PROWADZENIE DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ Z ZATRUDNIANIEM, AWANSOWANIEM, REGULACJĄ UPOSAŻEŃ ORAZ ZWALNIANIEM FUNKCJONARIUSZY I PRACOWNIKÓW CYWILNYCH KP PSP W ŚWIECIU, PRZYGOTOWYWANIE WNI
      StPr/19/0863
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      nauczanie języka w liceum i technikum
      StPr/19/0870
      wynagrodzenie od 2 782 - 3 817 PLN

      nauczanie przedmiotów zawodowych informatycznych
      StPr/19/0871