Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: GABRIELI ZAPOLSKIEJ 23, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie deskowań stropów, słupów, szalunków windowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.04.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY B. LIGMANOWSKI
    Adres: GABRIELI ZAPOLSKIEJ 23, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Mateusz Ligmanowski
    Numer telefonu: 882 183 895
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Przewóz drewna.
    StPr/18/0632
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Obsługa klientów, przygotowywanie drinków, dbanie o porządek i czystosć, obsługa kasy fiskalnej.
    StPr/18/0633
    wynagrodzenie od od 14 PLN

    obsługa urządzeń biurowych, redagowanie pism do urzędów, rozliczanie poczty przychodzącej, przygotowanie wniosków na dotacje, sporządzanie umów z kontrahentami
    StPr/18/0613

    strzyżenie, farbowanie, modelowanie
    StPr/18/0624

    Obsługa klientów przy kasie fiskalnej. Wykładanie towarów na półki. Wypiek pieczywa. Prace porządkowe na dziale sprzedaży i magazynie.
    46/4/2018
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    •udział w robotach budowlanych z branży sanitarnej, polegających na czyszczeniu i przygotowaniu kanałów zgodnie z profilem działalności firmy, •realizowanie obowiązków wynikających z prawa budowlaneg
    StPr/18/0603
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    sprzedaż towarów, obsługa klienta, kasy fiskalnej, komputera
    StPr/18/0605

    toczenie,frezowanie,produkcja nowych części maszyn,regeneracja części maszyn
    StPr/18/0610
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    remonty maszyn przemysłowych, wykonywanie konstrukcji stalowych
    StPr/18/0611
    wynagrodzenie od 2 500 - 4 000 PLN

    - Obsługa klientów przy kasie fiskalnej - Wykładanie towaru - Wypiek pieczywa - prace porządkowe na hali sprzedaży i magazynie
    11/4/2018
    wynagrodzenie od od 16 PLN