Zamknij
REKLAMA

PiT szefa, PiT pracownika

12:58, 16.02.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnetra

Jeżeli jesteś osobą, która prowadzi działalność gospodarczą, jesteś zobowiązany wypełnić PiT 36. Program pitax.pl/pit36 przeprowadzi Cię przez całą procedurę bardzo dokładnie i bezboleśnie, wskazując po drodze ulgi i wszystkie formularze,które powinieneś wypełnić dodatkowo.

Program do rozliczenia PiT 36 okaże się przydatny zwłaszcza wtedy, jeżeli rozliczasz się z urzędem skarbowym po raz pierwszy. Prowadzenie własnej działalności jest wystarczająco stresujące, pozwól więc sobie pomóc przy wypełnieniu pit 36 online.

Ulgi dla matek i naukowców

Co musisz wiedzieć na dzień dobry? PiT 36 wypełniają zarówno przedsiębiorcy, jak i Polacy pracujący za granicą. Istotna jest także wysokość uzyskanych przychodów. Wypełniając pit 36 online, dowiesz się, że możesz skorzystać z ulgi prorodzinnej, internetowej, czy mieszkaniowej. Ważne dla naukowców Warto też wziąć w rozliczeniu pod uwagę ulgę badawczo-zwojową! Po wszystkie szczegóły zapraszamy na stron pitax.pl.

Dla podwładnych

PIT-37 to najczęściej składanym zeznanie podatkowe i tak będzie prawdopodobnie w przypadku PiTów 2018. Dlatego warto skorzystać z pitax.pl/pit-37. Formularz ten wypełniają bowiem podatnicy, którzy uzyskali przychody opodatkowane wg skali 18 lub 32%, w Polsce, i za pośrednictwem np. pracodawcy, zleceniodawcy, czy ZUS. W 2018 r. w PIT 37 rozliczamy przychody ze stosunku pracy, z emerytur i rent; z różnego rodzaju zasiłków, czy ze zleceń i zasiłków

Jak rozliczyć PiT 37

Jednym z najprostszych i najlepszych programów, które pomogą Ci rozliczyć PiTy 2018 jest

pitax.pl. Ci, którzy muszą rozliczyć PiT 37 - będą zadowoleniu z prostej grafiki, jasnych komentarzy, czytelnego poradnika i szybkości programu. W przypadku wypełniania zeznania rocznego na formularzu PiT 37 dowiesz się wszystkich szczegółów, również na temat nowelizacji podatkowych i nie popełnisz żadnego błędu. Następny PiT dopiero za rok!

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone