Zamknij
REKLAMA

Zabawki z historią

13:28, 26.02.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Pomimo popularności tabletów, smartfonów i konsol gier zarówno dzieci, jak i młodzież cały czas sięga po klocki LEGO. Ta kultowa zabawka przyciąga przede wszystkim możliwościami kreowania własnego świata i pozwala w doskonały sposób spędzić czas wolny także w rodzinnym gronie. Popularne klocki w dalszym ciągu realizują główną myśl twórcy - „baw się dobrze”, a wizyta w Legolandzie jest marzeniem wielu dzieci.

Kreatywna zabawa

Choć LEGO towarzyszą dzieciom od kilkudziesięciu lat, to ich popularność nie maleje, a wprowadzane na rynek nowe produkty i dostosowanie oferty do potrzeb współczesnych użytkowników sprawiają, że nadal są jednymi z najbardziej pożądanych gadżetów w dziecięcych pokojach. Klocki pozwalają przede wszystkim stworzyć dokładnie to, co chcemy. Dzięki temu nawet bajkowy czy futurystyczny świat są w zasięgu ręki. Co najważniejsze, za każdym razem efekt może wyglądać inaczej, a te doskonałej jakości mniejsze lub większe elementy łączą się w oryginalną całość. I pomimo tego że rzeczywistość się zmienia, to LEGO cały czas jest liderem rynku gier i zabawek. Pozwala dzieciom budować domki dla lalek, samochody, statki kosmiczne i całe konstrukcje, w których funkcjonują ulubieni filmowi bohaterowie lub też całkiem „zwyczajni ludzie”. Projektanci bardzo szybko reagują na to, co w danym momencie jest modne i szybko w sklepach pojawiają się kolekcje związane z kultowymi postaciami na przykład z „Gwiezdnych Wojen” czy z „Harrego Pottera”. Z fascynacji wschodnimi sztukami walki powstają filmy, gry oraz oczywiście klocki, z których można stworzyć świat bohaterów, co można zobaczyć tutaj.

Bawić i uczyć

Specjaliści podkreślają, że klocki LEGO w doskonały sposób kształtują świat młodego człowieka, ale również mają duży potencjał edukacyjny. Poza rozwijaniem kreatywności taka zabawa wzmacnia sprawność manualną oraz doskonali zdolność logicznego myślenia. Klocki uczą cierpliwości i wytrwałego dążenia do celu. To przydaje się na każdym etapie życia. LEGO to ulubiona zabawka rodziców i dzieci, ponieważ wychowały się na niej pokolenia i nawet dla dorosłych jest ona bardzo atrakcyjna. Warto w ten kreatywny sposób spędzać czas z pociechami, bo to najlepsza inwestycja na przyszłość. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kolekcje klocków dostosowywane są dla najmłodszych. LEGO Duplo dedykowane jest małym dzieciom, a większe klocki i zaokrąglone narożniki gwarantują doskonałą i bezpieczną zabawę. Natomiast seria Technics przeznaczona jest dla nastolatków. Wielką popularnością cieszą się LEGO City oraz LEGO Friends, ponieważ pozwalają wykreować świat i doskonale się w nim bawić, o czym można przekonać się w tym miejscu.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone