Zamknij
REKLAMA

Sprzedawaj w internecie i korzystaj z tanich przesyłek kurierskich

12:58, 11.04.2018 | materiał partnera

Chcesz coś sprzedać? Wymieniasz garderobę i masz sporo ładnych rzeczy do oddania? A może stawiasz pierwsze kroki w biznesie i rozkręcasz swój własny sklep? W internecie jest wiele miejsc, w których możesz sprzedać swoje rzeczy, a zamawianie kuriera online pozwoli Ci rozkręcić sprzedaż.

Jednym z aspektów, który znacznie podnosi atrakcyjność konkretnego ogłoszenia, jest wysyłka na terenie całej Polski albo nawet Europy. Chcesz wiedzieć, jak korzystnie i szybko przesyłać paczki do kupujących? W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie tani kurier UPS. Tym kurierem możesz nadawać tanie przesyłki kurierskie bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko załatwisz, siedząc w ulubionym fotelu przed komputerem.

Co zrobić, żeby wysyłać tanie przesyłki kurierskie po Polsce albo w dowolne miejsce na terenie Europy? Wystarczy, że założysz konto w serwisie furgonetka.pl. Po zalogowaniu do serwisu zyskasz dostęp do szerokiej oferty firm kurierskich i zamówienie kuriera UPS lub innej, dowolnie wybranej firmy zajmie Ci dosłownie kilka minut. Z poziomu strony głównej kliknij „Dodaj przesyłkę”, a następnie uzupełnij pola z danymi nadawcy oraz odbiorcy i określ charakter paczki. Po wykonaniu tego kroku wybierz firmę przewozową, która ma się zająć transportem i kliknij „Zapisz do wysłania”. Na kolejnej stronie w zakładce „Do wysłania” po prostu zaznacza te paczki, które chcesz wysłać w danym momencie oraz kliknij „Zapłać i zamów”. Po wykonaniu tych kroków wyświetli Ci się strona potwierdzająca złożenie zamówienia oraz informacje o dokumentach, które należy przekazać kurierowi.

Opłata za nadanie paczki UPS będzie pobrana automatycznie z Twojego konta. Jeżeli ilość środków niezbędnych do realizacji zamówienia będzie zbyt mała, system przekieruje Cię do DotPay, gdzie zapłacisz za zamówienie ze swojego konta bankowego.

Tanie przesyłki znacznie zwiększą szansę, że sprzedasz rzeczy wystawione w swoich ogłoszeniach. Wejdź na stronę furgonetka.pl i załóż konto, a sprzedawanie i zarabianie na wystawianych produktach będzie znacznie prostsze.

(materiał partnera)
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone