Zamknij
REKLAMA

Hotel w Gdańsku – lepiej w centrum czy w dalszych dzielnicach?

16:27, 22.06.2018 | Materiał partnera
Skomentuj

 Kiedy wybieramy się na urlop do Gdańska, zależy nam przede wszystkim na tym, by wypocząć i trochę pozwiedzać. Jak jednak pogodzić te dwie sprawy? Wybrać hotel w centrum miasta czy może w którejś z oddalonych dzielnic?

Nie jest żadną tajemnicą, że Gdańsk jest bardzo atrakcyjną miejscowością dla turystów oraz urlopowiczów. Przyjeżdżamy do niego, by zrelaksować się, zapomnieć o codzienności, problemach w pracy, w domu czy na uczelni. Dodatkowo lubimy również dowiadywać się nowych rzeczy, dlatego bardzo chętnie zwiedzamy, odwiedzamy muzea, teatry, kina i zabytkowe kościoły oraz kamieniczki.

Jak jednak pogodzić chęć smażenia się na plaży, spacerowania po lasach i jednocześnie bycia wewnątrz intrygującego świata Gdańska?
Wystarczy wybierać takie hotele w Gdańsku, które dzięki swoim położeniu zagwarantują nam liczne atrakcje zarówno dla naszego ciała, jak i duszy.

                         

Lokalizacja hotelu w Gdańsku ma wpływ na oszczędność czasu podczas urlopu. Źródło: https://hotelhanza.pl/

1. Hotel w centrum może być dla Ciebie idealny

Jak wiadomo – centrum Gdańska jest naprawdę nieźle skomunikowane. Do innych dzielnic a także do innych miast wchodzących w skład Trójmiasta (a więc do Sopotu oraz Gdyni) dostać się stąd można przede wszystkim SKM-ką. Ponadto – w obrębie całego Gdańska działają sprawne linie tramwajowe oraz autobusowe, które pozwolą nam na szybką i wygodną podróż do każdego miejsca, które mamy ochotę odwiedzić. Tramwajem lub autobusem dojedziemy wiec zarówno na plażę w Brzeźnie czy Jelitkowie, do wszystkich galerii w mieście, do Parku Oliwskiego, na różne punkty widokowe, a nawet pod liczne wejścia do zielonych gdańskich lasów.

                         

2. Ceny nie są wcale zabójcze

Wielu osobom hotel w centrum kojarzy się z cenami, których nie sposób przeskoczyć. Nie musi to być jednak prawda. Zanim zrezygnujemy z tak dogodnej lokalizacji, upewnijmy się, że ceny faktycznie nie zawierają się w naszych chęciach czy możliwościach. Może się bowiem okazać, że akurat jest dostępna jakaś specjalna oferta lub promocja, z której możemy skorzystać. Poza tym – nawet stroniąc od okazji, a obserwując standardowe ceny – można zauważyć, że lokalizacje hoteli w Gdańsku nie wprowadzają jakichś dużych różnic w cenach. Wszystko zawiera się bowiem w standardzie oraz udogodnieniach.

(Materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone