Zamknij

Jak pożyczać bezpiecznie i korzystnie?

13:40, 26.06.2018 | materiał partnera

Wymiana mebli na nowe potrafi zmienić na lepsze wystrój całego domu lub mieszkania. Warto też zainwestować w wysoką jakość, aby taka inwestycja cieszyła przez lata. Co jednak robić, kiedy brakuje Ci środków na zakup mebli marzeń? Rozwiązaniem mogą być szybkie i atrakcyjne pożyczki online. Sprawdź jak pożyczać bezpiecznie i korzystnie.

Dlaczego pożyczki internetowe są tak popularne?

Z usług instytucji pożyczkowych korzystają praktycznie wszyscy, kobiety i mężczyźni, starsi i młodsi, bogaci, i ci mniej zamożni. Dzieje się tak, ponieważ jest to bardzo opłacalny, szybki i prosty sposób na uzyskanie pilnej gotówki.

Chcąc uzyskać pożyczkę przez Internet, wystarczy dostęp do sieci i tylko kilka chwil na wypełnienie banalnego wniosku. Po jego zaakceptowaniu oraz zawarciu umowy o pożyczkę, środki finansowe błyskawicznie trafiają na konto bankowe pożyczkobiorcy. Co więcej, takie pożyczki zapewniają atrakcyjne warunki finansowe, czasem można pożyczyć zupełnie za darmo, czyli z RRSO wynoszącym zero.

W dodatku  aplikując o pożyczki pozabankowe zbędne są jakiekolwiek tłumaczenia i uzasadnienia celu pożyczania. Uzyskane pieniądze można więc wydać na zupełnie dowolny, wybrany przez siebie cel np. na kuchenny zestaw meblowy, który właśnie jest dostępny do kupna w świetnej cenie.

Na rynku pożyczek online masz ogromny wybór

W Polsce działa mnóstwo firm specjalizujących się w pożyczkach przez Internet. Do wyboru są wręcz setki ofert szybkich pożyczek. Z jednej strony daje to ogromne możliwości, jednak z drugiej może być nieco kłopotliwe, ponieważ mogą pojawić się wątpliwości, którą ofertę naprawdę warto wybrać.

Chcąc podjąć dobrą decyzję, najlepiej jest zaś skorzystać z innowacyjnej porównywarki pożyczkowej Matchbanker, która dzięki swej innowacyjności i przejrzystości w prostej formie przedstawia listę najlepszych aktualnie dostępnych ofert pożyczek. Matchbanker odniósł już sukces na wielu rynkach np. w Dani - Fair-laan.dk i Szwecji Fair-laan.se, by teraz wspierać w podejmowaniu dobrych decyzji pożyczkowych także i Polaków.

Pamiętaj o bezpiecznym i odpowiedzialnym pożyczaniu

Korzystając z zaawansowanej porównywarki pożyczkowej można korzystnie i bezpiecznie nabyć nowy komplet mebli. W myśl zasady: strzeżonego pan Bóg strzeże, warto jednak zachować choć odrobinę rozwagi, tak aby pożyczka rzeczywiście przyniosła same korzyści zamiast być źródłem zbędnych problemów. Zanim więc pożyczysz, pamiętaj, aby:

  • Przemyśleć jaka dokładna kwota i forma pożyczki jest potrzebna – w przypadku małych kwot zwykle opłaca się zaciągać tzw. chwilówki, pożyczając zaś wyższe kwoty warto rozważać pożyczkę na raty.
  • Chronić swoje dane osobowe – wniosek o pożyczkę najlepiej wypełnić na prywatnym komputerze z aktualnym systemem operacyjnym i programem komputerowym przy użyciu domowej sieci WiFi. Dane należy wprowadzać wyłącznie na szyfrowanych stronach, czyli takich, których adres rozpoczyna się od https://.
  • Przed wysłaniem wniosku sprawdzić, czy wszystkie dane zostały wprowadzone prawidłowe, szczególnie istotne jest to, aby poprawny był numer konta bankowego, na który trafić mają środki z pożyczki.
  • Upewnić się, że będzie się w stanie spłacić pożyczkę w określonym terminie. O ile bowiem pożyczki online są wysoce atrakcyjne pod względem finansowym, o tyle opóźnienia w spłacie zobowiązania mogą się wiązać z koniecznością zapłacenia dodatkowych odsetek karnych.
  • Dokładnie przeczytać umowę pożyczkową przed jej zawarciem. Jeżeli zaś, któryś z jej punktów jest niezrozumiały, to warto skontaktować się z działem obsługi klienta danej firmy pożyczkowej, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.
(materiał partnera)
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone