Zamknij

Szukasz pomysłu na weekend? Skorzystaj z promocji od PKP Intercity, kupując bilety na relację Warszawa-Katowice i sprawdź, co do zaoferowania mają Katowice!

15:55, 19.11.2018 | Materiał partnera

Jeszcze do niedawna Katowice nie były popularnym kierunkiem turystycznym. Wszystko zmieniło się za sprawą dynamicznego rozwoju miasta i powiększeniu oferty kulturalnej tego regionu. Dzisiaj Katowice to nie tylko przemysłowa aglomeracja o bogatej historii, lecz także jedno z najpiękniejszych miast Polski, w którym czeka na nas sporo atrakcji kulturalnych i rozrywkowych. Warto przekonać się na własnej skórze, co Katowice mają do zaoferowania. Wystarczy zarezerwować jeden z biletów na relację Warszawa-Katowice, aby dotrzeć tutaj w mgnieniu oka. Na dodatek PKP Intercity oferuje nam teraz atrakcyjne promocje na połączenia kolejowe, dzięki którym bilety kupimy jeszcze taniej niż dotychczas.

Co warto zobaczyć w Katowicach?

Będąc w Katowicach, nie sposób nie odwiedzić Teatru Śląskiego, Śląskiego Centrum Solidarności i Wolności oraz słynnej zabudowy Nikiszowca. Miłośnicy aktywnego trybu życia będą zachwyceni bogactwem możliwości, jakie daje to miasto. Jeśli lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu, to warto udać się do Doliny Trzech Stawów i spędzić nieco czasu w Parku Kościuszki oraz imponującym Parku Śląskim.

Wybierz jedno z połączeń kolejowych do Katowic!

Jak najłatwiej i najszybciej dostać się do Katowic? Oczywiście koleją! Wybierzmy podróż pociągiem, a będziemy mieć pewność, że trasa Warszawa-Katowice upłynie nam w przyjemnych warunkach. Zapomnijmy o niedogodnościach, staniu w korkach i męczącej odprawie lotniskowej. Podróżując pociągiem:

- oszczędzamy czas;

- oszczędzamy pieniądze:

- z łatwością planujemy swoją podróż;

- spędzamy podróż w wygodnych i komfortowych warunkach;

- łatwo i szybko docieramy na dworzec.

Planujesz podróż do Katowic? Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach od PKP Intercity!

Planując podróż z PKP Intercity, możemy sporo zaoszczędzić. Dzięki dostępnym aktualnie atrakcyjnym ofertom trasę Warszawa-Katowice pokonamy w naprawdę niskiej cenie. Przewoźnik oddał do naszej dyspozycji kilka zróżnicowanych ofert:

  • „Wcześniej taniej”: nielimitowana oferta, dzięki której bilety na połączenia kolejowe kupimy nawet z 30% zniżką. Jak można skorzystać z promocji? Wystarczy zakupić bilet z odpowiednim wyprzedzeniem, a rabat zostanie naliczony automatycznie. Im wcześniej dokonamy rezerwacji, tym większą zniżkę otrzymamy – cena biletu jest uzależniona od momentu, w którym kupimy bilet;
  • „Super Promo”: limitowana oferta, w której możemy kupić bilety w atrakcyjnych cenach na trasach objętych promocją. Zniżki w „Super Promo” sięgają nawet 67%! Wystarczy wejść na stronę przewoźnika PKP Intercity i sprawdzić dostępną pulę tanich biletów. Ilość miejsc ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy!
  • „Promo”: chcemy skorzystać z limitowanej oferty, ale nie zdążyliśmy kupić biletów w ofercie „Super Promo”? Sprawdźmy bilety dostępne w ramach „Promo” – tutaj także możemy liczyć na wysokie rabaty. Zniżki sięgają 55% i są naliczane automatycznie.

Sprawdź, gdzie możesz kupić tanie bilety od PKP Intercity!

Przewoźnik PKP Intercity umożliwił podróżującym zakup biletów na kilka dogodnych sposobów. Kiedy już wybierzemy interesujący nas cel i termin podróży, wystarczy, że dokonamy rezerwacji:

stacjonarnie:

  • w kasach biletowych na wszystkich dworcach kolejowych w Polsce;
  • w biletomatach. Lokalizację urządzeń można sprawdzić na stronie PKP Intercity;

drogą internetową:

  • poprzez stronę internetową PKP Intercity. Wystarczy skorzystać z praktycznej wyszukiwarki, znajdującej się w prawym górnym rogu strony, a następnie dokonać opłaty za wybrane przez nas bilety;
  • poprzez aplikację mobilną IC Mobile Navigator. Można ją pobrać zarówno na telefon, jak i tablet.

Przewoźnik informuje ponadto, że wszelkiego rodzaju rabaty naliczane są automatycznie przy zakupie biletu. Posiadamy dodatkowe ulgi? One także łączą się z promocyjnymi ofertami.

Chcesz kupić tanie bilety na relację Warszawa-Katowice? Odwiedź stronę PKP Intercity i skorzystaj z jednej z licznych promocji!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone