Zamknij
REKLAMA

Czym jest złota karta i jakie są jej korzyści?

12:28, 04.02.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Posiadanie zwykłej karty płatniczej w banku nie jest już niczym nadzwyczajnym. Z tej metody płatności może dziś korzystać niemal każdy – wyrabiane są one nawet dla nastolatków, którym rodzice pozwolili na własne konto bankowe. Chociaż taki stan rzeczy jest wygodny zarówno dla sklepów jak i ich klientów, to taka powszechność odebrała karcie kredytowej otoczkę zamożności i innowacji, jaką posiadała jeszcze kilkanaście lat temu. Można było się spodziewać, że banki szybko zauważą ten problem i spróbują go jakoś zaadresować. Aby wąskie grono bogatszych klientów mogło znów poczuć się wyjątkowo, do oferty włączono nowy gadżet, którym jest złota karta.

Najważniejsze cechy złotej karty

W gruncie rzeczy różnica pomiędzy złotą kartą a jej zwyczajnym odpowiednikiem nie jest szczególnie duża. Pomimo to, popyt na nie stale rośnie. Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Przede wszystkim perspektywa prestiżu. Jeśli unikalny, złoty kolor karty płatniczej nie jest wystarczającym powodem, aby wzbudzić zazdrość u znajomych, to fakt, że opłaty związane z taką kartą są dość wysokie, z pewnością tego dokona. Efekt ten jest taki sam, jak w przypadku sportowego samochodu czy drogocennego zegarka – w zasadzie ich nie potrzebujemy, lecz pełnią one rolę pewnego symbolu, który wskazuje na nasze bogactwo.

Rzecz jasna, złota karta posiada również faktyczne bonusy, które po rekompensują jej zwiększone koszty. W ich skład wchodzą:

Dodatkowe ubezpieczenie

Pełna akceptowalność poza granicami państwa

Wyznacznik wysokiej zdolności kredytowej

Jak uzyskać złotą kartę?

Uzyskanie złotej karty jest dość trudne, w przeciwnym razie nie wiązałaby się ona z tak dużą renomą. Jak sugeruje https://www.banksecrets.eu/sv/, kluczem są regularne transakcje przy użyciu tego środka płatniczego, lecz także stosunkowo wysokie, miesięczne dochody. Bardzo ważna jest również dobra historia kredytowa, która świadczy o naszej niezachwianej stabilności finansowej. Dokładne warunki, na których przyznawana jest złota karta zależą od poszczególnego banku.

Dowiedz się więcej:

http://www.gorzow24.pl/news/33/ogloszenia/2019-01-31/od-czego-zalezy-oprocentowanie-kredytu-5875.html

http://www.jaw.pl/2019/01/jak-uzyskac-kredyt-pod-zastaw-bez-zdolnosci-kredytowej/

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone