Zamknij
REKLAMA

Kurier do Niemiec - ceny wysyłki paczek, warunki nadania, praktyczne porady

14:04, 18.02.2019 | materiały partnera

Przed nadaniem międzynarodowej przesyłki, warto wiedzieć jak ją przygotować i gdzie najlepiej szukać odpowiedniego kuriera. Okazuje się, że istnieje wiele reguł, których trzeba przestrzegać podczas przygotowywania i wysyłania paczki.

Internetowe serwisy wysyłkowe

Samodzielne nadawanie paczki w stacjonarnych punktach może być czasami uciążliwe. Wysyłając paczkę do Niemiec, najlepiej skorzystać z internetowego serwisu takiego jak: https://www.epaka.pl/paczki-do-niemiec. Wysłanie paczki jest bardzo proste i odbywa się przy pomocy jednego kliknięcia. Wszystko co trzeba zrobić to przygotować przesyłkę i odpowiednio zabezpieczyć zawartość. Następnie należy opłacić paczkę i umówić się na spotkanie z kurierem, który odbierze od nas nadanie. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, by sprawnie wysłać paczkę do Niemiec czy innego zakątka świata. Firma EPAKA współpracuje z największymi przedsiębiorstwami kurierskimi (DPD, GLS, inPost, FedEx, UPS), które od lat cieszą się zaufaniem swoich klientów. Specjaliści świadczący usługi są profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Proces nadania przebiega sprawnie i szybko. Wysyłki dostarczane są do Niemiec w ciągu 2 dni roboczych. Korzystanie z serwisu jest bardzo proste i intuicyjne. Interfejs użytkownika jest bardzo dobrze zaprojektowany, więc znalezienie jakichkolwiek informacji nie stanowi żadnego problemu.

Paczka do Niemiec – ceny wysyłki i regulamin nadania

Koszt nadania paczki zależy od jej gabarytów. W serwisie EPAKA przesyłki do 3 kg nadamy za około 57 zł, a do 31.5 kg za 67,90 zł. Istnieje również możliwość większych paczek, ważących ponad 600 kg. Oczywiście w zależności od firmy kurierskiej cena dostawy paczki jest inna. W serwisie internetowym można w krótkiej chwili porównać wszystkie oferty i wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada. Użytkownik ma do dyspozycji trzy formy transportu: lotniczy, drogowy i drogowo – lotniczy. Przed nadaniem przesyłki, trzeba dokładnie zapoznać się z regulaminem firmy przewozowej i serwisu wysyłkowego. Nie wszystkie przedmioty dopuszczone są do transportu. Chodzi przede wszystkim o materiały pirotechniczne: fajerwerki, race, flary i świece dymne. Poza tym, każda firma kurierska posiada dodatkowo wyszczególnione przedmioty wykluczone z transportu.   

Śledzenie przesyłek

Wiele serwisów wysyłkowych, w tym EPAKA proponuje swoim klientom usługę śledzenia przesyłek. Jest to niezwykle wygodne i pomocne rozwiązanie, które ułatwia odbiór paczki. Użytkownik w każdej chwili może sprawdzić, gdzie znajduje się jego przesyłka i jaki jest planowany termin dostawy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, praktycznie nie ma możliwości, by paczka została zgubiona. W razie jakichkolwiek awarii powstałych niespodziewanie w trakcie transportu, centrala natychmiast podejmuje niezbędne kroki w celu rozwiązania problemu, a użytkownik dostaje informację o opóźnieniu w dostawie. Wykorzystywanie sieci bezprzewodowych w transporcie przesyłek pozwala na sprawny i szybki przepływ informacji.

Jak widać nadanie międzynarodowej przesyłki wcale nie musi być trudne. Serwisy internetowe znacznie przyspieszają cały proces, bo wszystkie niezbędne dane znajdują się w jednym miejscu. Nic dziwnego, że coraz więcej osób korzysta z serwisów typu EPAKA. W dzisiejszych czasach większość z nas nie ma po prostu czasu na samodzielne nadawanie paczek. Możliwość skorzystania z profesjonalnych usług firm kurierskich z domu jest bardzo wygodna. Ogromną zaletą takich witryn jest to, że pozwalają one nadać paczkę niemal do każdego miejsca na świecie.  

(materiały partnera)
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone