Zamknij
REKLAMA

Weekend w górach

14:41, 25.02.2019 | materiały partnera

Słodkie odprężenie, relaks w otoczeniu malowniczej natury, smaczne regionalne potrawy i druga osoba przy boku. Czy można chcieć czegoś więcej od życia? Może tylko dobrej pogody i kilku groszy w portfelu, aby można było korzystać z atrakcji pod dostatkiem.

Może w Beskid Sądecki?

Beskidy to wyjątkowy rejon górski, który jest jeszcze wciąż najmniej zatłoczony przez turystów. Dlatego też dla szukających spokoju i malowniczych pejzaży, to miejsce powinno być mocno kuszące i komfortowe. Szczególnie w Beskidzie Sądeckim jest możliwość odetchnięcia na szlakach górskich, delektowania się we dwoje bajkowymi urokami malowniczych krajobrazów w samotności.  Pełno tu starych karczm, domów, kapliczek i architektury sakralnej, które można zwiedzać i oglądać godzinami. Napawanie się  ich urokiem to jedno, a smakowanie lokalnej kuchni i obcowanie z miejscową kultura to drugie. Nie można będąc  w Beskidzie Sądeckim, nie spróbować regionalnych specjałów. Oprócz wielu godzin poświęconych za zwiedzanie warto  też poświęcić czas na inne przyjemności – np. spa w górach – czy to nie brzmi kusząco i romantycznie?

SPA – tylko w górach!

Nic tak nie odstresowuje i nie odpręża, jak słodki relaks w SPA we dwoje. Z jakich ofert najlepiej korzystać? Możliwości jest dużo, ale warto poszukać miejsca, w którym będziecie mogli nie tylko komfortowo mieszkać, ale też niebanalnie spędzać czas. Można to zrealizować, mieszkając w luksusowym apartamencie lub hotelu, np. takim, jak ten https://www.perlapoludnia.pl/spa, gdzie oprócz idealnej obsługi hotelowej i wspaniałych warunków noclegowych, otrzymujecie szereg innych dodatkowych atrakcji. Weekend we dwoje w takim miejscu to same superlatywy. Po pierwsze możecie liczyć na pyszną kuchnię, a po drugie duży wybór zajęć rozrywkowych. Może to być basen zasilany wodą źródlaną, sauna, bicze wodne, kręgielnia, klimatyczna kawiarenka i wymarzone SPA. W wymienionym wyżej hotelu Perła Południa SPA stoi naprawdę na wysokim poziomie. Kobietom oferowane są m.in. takie zabiegi jak: relaksacyjny masaż twarzy, ekspresowa odnowa dłoni, masaż aromaterapeutyczny całościowy czy masaż podwodny z użyciem olejków eterycznych. Mężczyźni mogą skorzystać m.in. z zabiegu parafinowego na dłonie, biczów szkockich i również z aromaterapeutycznych masaży. Oczywiście do dyspozycji klientów jest także basen, łaźnia parowa, sauna sucha, jacuzzi, fitness i siłownia.

Co jeszcze?

Hotel Perła Południa położony jest w niezwykle urokliwym miejscu. Otoczony zielenią, górami, dolinkami, prezentuje się niezwykle dostojnie. Wystarczy wyjść na zewnątrz, aby zatopić spojrzenie w wyjątkowych pejzażach, roztaczających się naokoło. Warto wybrać się też na długi spacer, np. wejść na Górę Zamkową lub przejść się szlakiem majestatycznej, bajkowej Doliny Roztoki. Przy pięknej pogodzie wrażenia będą nie do opisania. Jeśli będziecie mieć więcej czasu na zwiedzanie, możecie obejrzeć ruiny zamku w Rytrze, na wzgórzu ponad Popradem. Warto też wybrać się do Popradzkiego Parku Krajobrazowego, aby zanurzyć się w malowniczym obszarze chronionym, podziwiając uroki tamtejszej przyrody. Na koniec bogatego  atrakcje dnia możecie spędzić kilka dłuższych chwil w klimatycznej kawiarence lub restauracji, serwującej dania lokalne. Emocje zawsze gwarantowane.

Pobyt  w Beskidzie pozytywnie nastroi was do życia i będzie idealną przerwą od pracy. Świeże powietrze, malownicze tereny i niezwykły czas spędzony na zabiegach SPA – takich chwil się nie zapomina. Szczególnie wtedy, gdy smakuje się je we dwoje.

(materiały partnera)
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone