Zamknij
REKLAMA

Idealne biura dla dużej firmy

11:55, 20.04.2019 | artykuł sponsorowany

Systematycznie zwiększająca się ilość powstających biurowców sprawia, że coraz łatwiej znaleźć odpowiednią przestrzeń dla siebie. Wystarczy tylko rozeznać się na rynku nieruchomości i wiedzieć w jakiej lokalizacji szukamy biura. Jeśli powinien to być Wrocław - powierzchnie biurowe znajdziemy bez problemu. Rozwijające się miasta mają wielu inwestorów, którzy tylko czekają, żeby urzeczywistnić swoje pomysły. Dowiedz się czym charakteryzują się nowoczesne biura i odnieś sukces w swojej branży!

Jak właściwie powinno wyglądać biuro?

Myślimy o biurze, ponieważ męczy nas samodzielna praca, a ponadto nie mamy miejsca na zatrudnienie pracowników? A może rodzinna firma rozrosła się do takich rozmiarów, że potrzebujemy dla siebie całej powierzchni biurowej? W obu przypadkach dobrym pomysłem będzie najem lokalu dostosowanego do naszych potrzeb. Pomieszczenia biurowe wybierajmy mądrze. Jeśli często przyjmujemy w swojej siedzibie klientów, to może nas ocenić właśnie na podstawie wyglądu biura. Zadbany i czysty lokal będzie najlepszą wizytówką, jaką kiedykolwiek stworzymy. Opierając się tylko na kontakcie wirtualnym, nie potrzebujemy przestrzeni atrakcyjnej dla osób trzecich. Wtedy powinniśmy postawić na wygodę użytkowania.

Parter, piętro, a może budynek wolnostojący?

Zanim przystąpimy do wyboru lokalizacji, powinniśmy zastanowić się nad tym, co będzie dla nas wygodniejsze. Powierzchnie biurowe wynajmowane są na różne sposoby i nie tylko w biurowcach. Nasz lokal może zajmować parter budynku mieszkalnego, któreś z osiedlowych mieszkań lub cały budynek wolnostojący. W zależności od profilu branży, każda z lokalizacji ma swoje plusy. Sklep czy restauracja na parterze będzie lepiej przyciągać wzrok mieszkańców i przypadkowych przechodniów. Biuro księgowe potrzebuje ciszy, którą zapewni jedno z wyższych pięter. Salon SPA najlepiej rozwinie się wśród większej przestrzeni, którą zapewni budynek wolnostojący, ponadto łatwiej go dostosować pod wymagające standardy.

Czym charakteryzują się nowoczesne biura?

Powierzchnie biurowe Wrocławia rozwijają się coraz szybciej. Praktycznie w każdej lokalizacji znajdziemy odpowiednie pomieszczenia dla siebie. Jednak po czym poznać czy budynek jest nowoczesny? Najłatwiej sugerować się wiekiem zabudowania, jednak nawet nowo powstałe biuro może nie być wystarczająco nowoczesne. Istnieje system oceny budynków biurowych, który skraca proces żmudnego sprawdzania wszystkich udogodnień. Biurom przyznaje się klasę od A do C, przy czym klasa A będzie najlepiej wyposażona. Czynniki brane pod uwagę podczas oceny:

  • Komunikacja
  • Parking
  • Usługi w pobliżu biurowcach
  • Ogrzewanie
  • Klimatyzacja
  • Lokalizacja
  • Jakość wind
  • Ochrona i bezpieczeństwo
  • Zapasowe zasilanie

Nowoczesne biura mogą być wzbogacone w inteligentny system sterowania elektroniką, co pozwala jednym kliknięciem zmienić temperaturę pomieszczenia i natężenie oświetlenia czy przemienić biura w salę konferencyjną.

Gdzie znajdziesz najlepsze biurowce?

Lokalizacja jest bardzo ważna dla rozwoju naszego biznesu, dlatego powinniśmy dokładnie przejrzeć aktualne oferty. Nowoczesne biurowce we Wrocławiu najłatwiej znaleźć w okolicach centrum, ponieważ jest to jeden z czynników, na którego podstawie przyznaje się najwyższą ocenę. Dobre położenie biura ułatwia znalezienie nas przez klientów, a także sprawia, że pracownicy szybciej pokonują odległość pomiędzy biurem a swoim mieszkaniem, co przekłada się na zwiększenie wydajności. Warto pamiętać też o sprawdzeniu kompleksów biurowych na obrzeżach miasta.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone