Zamknij
REKLAMA

Twoja muzyka zawsze z tobą

19:39, 03.07.2019 | Materiał partnera
Skomentuj

Wszyscy słuchają muzyki. Disco polo, techno, rapu, popu, rocku i wielu innych gatunków. Często robimy to w serwisach streamingowych, ale niektórych utworów po prostu się tam nie znajdzie. W takiej sytuacji wiele osób korzysta z YouTube - z wielkiej bazy z muzyką. Tam pojawiają się oryginalne remiksy, specjalne utwory dostępne tylko tam. Co jednak, kiedy nie mamy Internetu, a mamy chęć posłuchać jakiegoś utworu na swoim telefonie, kiedy jesteśmy np. w podróży? Podpowiadamy co możecie zrobić. To szybkie, proste i darmowe rozwiązanie, które zawsze możecie wykorzystać.

Czym jest konwerter i dlaczego ludzie chętnie z niego korzystają?

Konwerter to rzecz, o której nadal niewiele osób wie. Zaledwie kilkanaście procent użytkowników Internetu korzysta z tego rozwiązania. A to bardzo proste, szybkie, darmowe i, co najważniejsze, legalne rozwiązanie. Chociaż kiedy ludzie tylko słyszą "ściąganie" kojarzą to z nielegalnymi procedurami. A, wielokrotnie podkreśla się, że pobieranie tego na swój własny użytek nie jest żadnym pogwałceniem praw. Warunkiem jest to, że mamy to TYLKO na swój użytek - nie możemy tego przekazywać dalej, publicznie udostępniać, a już na pewno sprzedawać. W tym przypadku łamiemy prawa autorskie, a w naszym kraju można zebrać za to całkiem sporą karę.

Konwerter przyda się wtedy, kiedy wiemy, że nie znajdziemy takiego utworu nigdzie indziej poza YouTube. To znaczne udogodnienie, bo tak naprawdę kilkoma prostymi ruchami możemy pobrać na swój telefon dany filmik w formacie mp3. I nie tylko - niektóre serwisy pozwalają na pobranie wraz z obrazem, a inne w wielu różnych formatach.

Jak działają konwertery i gdzie je znaleźć?

Spróbujcie zrobić test. Wejdźcie w wyszukiwarkę z której korzystacie, a następnie wpiszcie jedną z fraz np. "konwerter mp3", "mp3 YT", "mp3 z YouTube" lub jakąkolwiek pochodną. W zwrotnej "wiadomości" dostaniecie mnóstwo wyników ze stronami, na których możecie to zrobić. Niektóre z jakimiś specjalnymi udogodnieniami, niektóre z podstawowymi funkcjami. Wybierzcie po prostu taki, jaki podoba wam się najbardziej i który się u was sprawdzi, dopasuje się do waszych potrzeb. Następnie musicie już tylko postępować zgodnie ze wskazówkami:

wejdźcie na YouTube i wyszukajcie interesujący was materiał, a następnie skopiujcie jego adres URL/OPCJONALNIE: być może wyszukiwarkę macie już na serwisie, z którego zamierzacie pobrać utwór w formacie mp3 - skorzystajcie z niej,
wklej adres URL na stronie konwertera,
zmień format,
pobierz gotowy plik na dowolne urządzenie elektroniczne.

Dzięki temu w szybki i prosty sposób możecie się cieszyć ulubionymi utworami gdziekolwiek jesteście - bez konieczności korzystania z Internetu. Wygodnie? Wygodnie!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone