Zamknij

Blachodachówka z posypką a zwykła dachówka

12:12, 06.09.2019 | Materiał partnera
Skomentuj

Blachodachówki z posypką stały się prawdziwym hitem na rynku pokryć dachowych. Posiadają szereg zalet, które przyciągają szerokie grono Klientów. Co wyróżnia je na tle pozostałych dachówek?

Blachodachówka z posypką jest modyfikacją standardowej blachodachówki, którą charakteryzują wysokie walory estetyczne, wyjątkowa wytrzymałość w konkurencyjnej cenie oraz dopasowanie do różnych rodzajów budynków. To główne cechy wyróżniające ją na tle typowych dachówek.

Wysokie walory estetyczne

Blachodachówki z posypką swoim wyglądem imitują drewno, co sprawia, że przyciągają Klientów wyczulonych na warstwę wizualną pokrycia dachowego. Oprócz tego występują w wielu warstwach kolorystycznych, co sprawia, że z łatwością można dopasować je do wyglądu danego budynku.

Niektórzy producenci wyspecjalizowali się w tworzeniu blachodachówek z posypką, których nie sposób odróżnić od drewna nawet z bliskiej odległości.  Przykładem jest tu pokrycie dachowe GERARD, którego estetyka wykonania zapewnia wysoki efekt wizualny.

Wyjątkowa wytrzymałość w niewygórowanej cenie

To zdecydowanie główna przewaga blachodachówek z posypką na tle ich pozostałych odpowiedników. Są one wykonane najczęściej z blachy stalowej, ocynkowanej termicznie oraz chronionej z obu stron warstwą epoksydową i akrylową, co daje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia wynikające z przyczyn mechanicznych oraz długiego czasu użytkowania.

Posypka zapewnia z kolei odporność na działanie promieni UV, niekorzystne warunki atmosferyczne, a dodatkowo tłumi dźwięki takie, jak szum deszczu, czy uderzenia gradu. Dzięki swoim parametrom ten rodzaj blachodachówki zapewnia, więc swoim użytkownikom sprawność i zachowanie estetyki przez wiele lat. Mimo wysokiej wytrzymałości jest również znacznie tańszy od standardowych dachówek.

Dopasowanie do różnych rodzajów budynków

Dzięki niskiej wadze blachodachówkę z posypką z powodzeniem montować  można zarówno w nowych, jak i remontowanych budynkach. Doskonale sprawdza się do pokrycia nie tylko obiektów mieszkalnych, ale również handlowych, przemysłowych, użyteczności publicznej oraz pozostałych.

Blachodachówka z posypką przyszłością pokryć dachowych?

Przytoczone zalety powodują, że blachodachówki z posypką cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które decydują się na budowę lub remont domu, czy innego budynku. Wysokie walory estetyczne, wyjątkowa wytrzymałość przy niewygórowanej cenie, oraz dopasowanie, to cechy obok, których nie da przejść się obojętnie nawet w czasach dużej liczby konkurencyjnych rozwiązań dostępnych na rynku pokryć dachowych.

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone