Zamknij
REKLAMA

Od zaskoczonego Spottera: "10.10.2018 r., ok 16:10 Chciałbym serdecznie pozdrowić dziewczynę/kobietę wychodzącą z banku przy Dużym Rynku, która udała się do Rossmann`a. Wysokie czarne szpilki, czarne spodnie i czarna bluzka, włosy także czarne. P.S. Wyglądałaś tak oszałamiająco, że aż zaniemówiłem. Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie jednemu jeszcze szczęka opadnie :D "


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Poszukuje muzyków z Okolic Świecia, ktorzy chcieliby pograc w zespole muzycznym !"

"Witam poszukuje młodej brunetki w okularach wyglądała młodo na moje ok 21 max 25 lat pracuje w Świeciu w hurtowni Piastamar była na kasie przed 10 :)"

"3 dziewczyny ze zbiórki Caritas w biedronce przy PKS-ach(około 17:30) pozdrawiają pana który podarował misia pomimo ze nie dałyśmy karteczki????❤️"

"Pozdrawiam chłopaka który był w polo dnia 7.12 między godziną 18-19 i pytał się czy można wyjść bez kolejki, przeszłości pod bramką ???? zapomniałam zapytać o imię ???? miałeś chyba szarą kurtkę ale nie jestem pewna ????"

"Pozdrawiamy jedna z dziewczyn (szłas z koleżankami) prawie nie było widać jak patrzysz na nas????. Bieg Mikołajkowy 7.12.18 /chłopacy w kominiarkach"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone