Zamknij
REKLAMA

Od zaskoczonego Spottera: "10.10.2018 r., ok 16:10 Chciałbym serdecznie pozdrowić dziewczynę/kobietę wychodzącą z banku przy Dużym Rynku, która udała się do Rossmann`a. Wysokie czarne szpilki, czarne spodnie i czarna bluzka, włosy także czarne. P.S. Wyglądałaś tak oszałamiająco, że aż zaniemówiłem. Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie jednemu jeszcze szczęka opadnie :D "


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Pozdrawiam miłą blondynke z firmy FHU Agnes Świecie ( chemikow 7) ???? Może ktoś kojarzy tą Panią ???? Nie wypadało zagadać przy Szefie ;/"

"pozdrawiam 3 chłopaków, którzy jeżdżą przez Świecie golfem i trąbią do ludzi lub machają, kierowca jest słodziakiem, zatrzymajcie się kiedyś to pogadamy ???? zostawcie po sobie znak w kom"

"Pozdrawiam uroczą i miłą Panią, która sprzedawała mi pasek i bransoletki w sklepie Diverse około godziny 12. Ładnie ścięte włosy i piękne oczy????"

"Pozdrawiam kierowcę w czerwonym golfie Csw 92vr, masz słodki uśmiech :)"

"Szukam grupki chłopaków z którymi tańczyłam w "Parea Club" chciałabym abyście się odezwali ???? Wiem że jeden z was miał czarną czapkę i brudkę ( odezwijcie się) ????"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone