Zamknij
REKLAMA

Od zaskoczonego Spottera: "10.10.2018 r., ok 16:10 Chciałbym serdecznie pozdrowić dziewczynę/kobietę wychodzącą z banku przy Dużym Rynku, która udała się do Rossmann`a. Wysokie czarne szpilki, czarne spodnie i czarna bluzka, włosy także czarne. P.S. Wyglądałaś tak oszałamiająco, że aż zaniemówiłem. Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie jednemu jeszcze szczęka opadnie :D "


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Nie pozdrawiam taksówkarza kierującego srebrnym Volkswagenem o numerach CSW NW34, który dzis (16.02) wymusił pierwszeństwo na os. 800- lecia. Wykonywając taki zawód wypadałoby znać podstawowe przepisy. Otóż wszystkie skrzyżowania na osiedlu są równorzędne- ustępujemy pojazdowi z prawej strony."

"Pozdrawiam dwóch chłopaków, ktorzy pili i tańczyli na boisku za "Czerwonym"

"Grupa przyjaciół pasjonujących się opuszczonymi miejscami poszukuje podobnych grupek eksploatatorów. Oczywiście zgodnych z podstawowymi zasadami urbexu jak i jakimiś zdolnościami: Zostawiamy miejsce jak je zastaliśmy Kultura osobista wymagana, bez rozwalania, darcia się itd... Nie przesadzających z alkoholem, (nie chcemy przypałowych pijanych ludzi) Znajomość ciekawych miejscówek będzie ogromnym atutem. Najczęściej w świat ruszamy późnym sobotnim popołudniem. Tripy we wszelkie strony, BDG opanowana prawie cała, lecz możemy zwiedzić kolejny raz :) czasem Gdańsk, itd itp, gdzie fantazja poniesie, miło gdy macie swój środek transportu, jesteśmy samolubni, złamanie naszych zasad mogło by doprowadzić że byśmy kogoś zostawili daleko od domu :D Poważnie zainteresowani proszeni PW do administracji strony która przekieruje was do nas :)"

"Chciałbym pozdrowić wszystkie pary w tym dniu. Niby to tylko walentynki ale jednak to święto coś w sobie ma ;) , a jeśli jakaś dziewczyna <16-18> by się nudziła to zapraszam. Chętnie poklikam ;)"

"Pozdrawiam Chłopaka Z ZSP który ciągle patrzy się na mnie i koleżanki na korytarzu. Masz na imię Marek, chodzisz w ekskluzywnym płaszczu (wyglądasz na bogatego), Posiadasz zarost, klasa 2 magazynierow, ponoć jesteś świetnym kolarzem i spory kobieciaż z ciebie. Odezwij się w komentarzu podrawia najładniejsza dziewczyna z ZSP"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone