Zamknij
REKLAMA

"Pozdrawiam , piękna Panią która obsługuje w Sklepie " Lewiatan " w Jeżewie. Oby więcej takich kasjerek. :) ( wiek około 19 lat , blond włosy)"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Cześć, będę wdzięczna za udostępnienie: w sobotę zaginęła mi tablica rejestracyjna. Jeżeli ktokolwiek znalazł jakas tablicę CSW bardzo proszę o kontakt. Niestety istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś ja ukradł. W takim przypadku życzę żeby urwało Ci te złodziejskie łapy przy samej dupie"

Od zaniepokojonego spottera: "Ludziska wiecie moze co z ta pania z dzialu budowlanego w brico swiecie jestem rozczarowany ze nie ma już tak super sprzedawcy ????"

Spotterka potrzebuje pomocy: "Witam.Posiada ktoś może gazetę Czas Świecia z 1994 roku ? Konkretnie chodzi o dzieci narodzone w tym roku.Dosyć pilne !! Z góry dziękuję !"

"Pragnę poinformować że poszukuje bratniej duszy he ogólnie kobiety . która może nie ma co za bardzo robić w nudne długie wieczory i chciała by je spędzić miło i jakoś spontanicznie mam lat 24 , może kino"

"10.11 10:04 Chce pozdrowic dziewczynę z czerwonego seata ibizy która przepuściła mnie na przejściu na Laskowickiej. Chłopak w pomarańczowym ubiorze????????"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone