Zamknij
REKLAMA

"Pozdrawiam śliczną dziewczynę (brązowe włosy, śliczny uśmiech, mocno zarysowane policzki) pracującą na kasie wczoraj około 15:00 w Bricomarche, która pytała się starszej blond koleżanki do czego "to" służy, wskazując na zestaw kluczy nasadowych w walizce, na co koleżanka odpowiedziała "do wszystkiego" ????. Gdybyś chciała się dowiedzieć czegoś więcej, zostaw po sobie jakiś ślad ???? PS. Fajny ten Wasz okrąglutki czarny kotek ????"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Pozdrawiam dziewczynę sprzedająca na Lotosie wczoraj po południu :) "

"Cześć, będę wdzięczna za udostępnienie: w sobotę zaginęła mi tablica rejestracyjna. Jeżeli ktokolwiek znalazł jakas tablicę CSW bardzo proszę o kontakt. Niestety istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś ja ukradł. W takim przypadku życzę żeby urwało Ci te złodziejskie łapy przy samej dupie"

Od zaniepokojonego spottera: "Ludziska wiecie moze co z ta pania z dzialu budowlanego w brico swiecie jestem rozczarowany ze nie ma już tak super sprzedawcy ????"

Spotterka potrzebuje pomocy: "Witam.Posiada ktoś może gazetę Czas Świecia z 1994 roku ? Konkretnie chodzi o dzieci narodzone w tym roku.Dosyć pilne !! Z góry dziękuję !"

"Pragnę poinformować że poszukuje bratniej duszy he ogólnie kobiety . która może nie ma co za bardzo robić w nudne długie wieczory i chciała by je spędzić miło i jakoś spontanicznie mam lat 24 , może kino"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone