Zamknij

Wszystko o wyborach w jednym miejscu. Poznajcie nasz nowy dział

08:00, 14.09.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

W ostatnim tygodniu na dobre ruszyła kampania wyborcza do samorządów. Wszyscy kandydaci na burmistrza pokazali swoje drużyny i program, pojawiły się pierwsze plakaty. Portal Świecie24 jako pierwszy i pewnie jedyny w regionie stworzył specjalny dział, w którym każdy kandydat może się zaprezentować. Wystarczy, że ma coś ważnego do powiedzenia. W ten sposób chcemy, aby mieszkańcy poznali wszystkich startujących, a idąc do urn, byli w pełni świadomi tego, na kogo głosują.

Wybory samorządowe odbywają się co kilka lat i to od nich zależy, kto będzie sprawował władzę w gminie, powiecie czy województwie przez najbliższych 5 lat. W tym roku zasady nieco się zmieniły, ale nie ma powodów do obaw. Zaglądając do działu „Wybory 2018”, będziecie na bieżąco informowani o tym, co wydarzyło się w lokalnej polityce.

- Ten dział ma służyć zarówno wyborcom, jak i komitetom wyborczym oraz poszczególnym kandydatom. Za jego pośrednictwem chcemy przekazywać wszystko, co związane jest z tegorocznym głosowaniem. Poza bieżącym relacjonowaniem kampanii wyborczej będziemy tu publikować informacje na temat zmian w ordynacji wyborczej, sposobie głosowania, okręgów i wszelkich wiadomości, które ułatwią wyborcom sprawne poruszanie się w gąszczu wyborczych wiadomości – mówi Krzysztof Nowicki, wydawca portalu Świecie24.

W dziale „Wybory 2018” znajdzie się miejsce dla wszystkich kandydatów i komitetów wyborczych bez względu na polityczne barwy, jeśli oczywiście zechcą zaprezentować się czytelnikom Świecie24.

Na razie niektóre podstrony Burmistrz/Wójt, Miasto/Gminy, Powiat i Sejmik Wojewódzki są puste, bo nie znamy nazwisk wszystkich kandydatów. Kiedy zostaną oficjalnie zaprezentowane, znajdą się również w naszym dziale wyborczym. Jest tam miejsce na sprawozdania z konferencji prasowych, spotkań z mieszkańcami czy eventów wyborczych. Chcemy też prezentować sylwetki poszczególnych kandydatów, ich programy i cele... Mamy nadzieję, że na podstawie tej wiedzy, mieszkańcy wybiorą najlepszych i będzie to ich świadomy wybór.

Zegar, który odmierza czas do wyborów samorządowych 2018 na portalu Świecie24, właśnie wystartował i to dosłownie. Teraz wszystko w rękach wyborców i samych kandydatów, którzy za naszym pośrednictwem mogą przekazywać swoje programy, chwalić się umiejętnościami i kwalifikacjami. Jeśli się uda, sukces mają w kieszeni.

– Zachęcam komitety wyborcze i poszczególnych kandydatów, którzy poważnie podchodzą do tematu, by przekazywali nam informacje na adres: [email protected] lub kontaktowali się z nami pod numerem 724 00 24 24. Opublikowane mają szansę dotrzeć do ponad 23 tysięcy naszych czytelników i prawie 10 tysięcy znajomych na Facebooku. Komu naprawdę zależy na wygranej, ten z pewnością może powalczyć o czytelników Świecie24, kto ich zlekceważy, może się rozczarować - podsumowuje wydawca Świecie24.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone