Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. rozliczeń

Data dodania: 2018-10-12 13:30:09ID: 1589

a.zaworska@tpf.com.pl

Firma TPF Sp. z o.o.

świadcząca usługi konsultingowe (głównie nadzór i koordynację prac budowlanych) oraz usługi projektowe obejmujące architekturę i inżynierię w zakresie konstrukcji, instalacji technicznych i dróg

zatrudni:

Specjalistę ds. rozliczeń

Oferujemy pracę na Kontrakcie w nadzorze nad budową drogi ekspresowej S-5 na odcinku Nowe Marzy – Dworzysko.
Szukamy studentów/absolwentów studiów wyższych kierunków ekonomicznych.

Oferujemy:

• możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
• jednozmianowy tryb pracy;
• współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Obowiązki:

• weryfikacja dokumentów rozliczeniowych;
• sporządzanie analiz dotyczących sprzedaży;
• współpraca z innymi działami w zakresie ww. obowiązków;
• sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Kierownika Projektu;
• wykonywanie bieżących zadań pod nadzorem Głównego Rozliczeniowca.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Word i MS Excel;
• umiejętność organizacji własnego czasu pracy;
• samodzielność, dokładność w działaniu oraz dotrzymywanie ustalonych terminów.

Biuro konsultanta znajduje się w miejscowości Świecie (możliwy transport z Bydgoszczy).

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem z nami współpracy wyślij swoje CV na adres: [email protected]