Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Samodzielny/a księgowy/a

Data dodania: 2019-05-29 09:32:39ID: 2013

515Pokaż numer[email protected]

PMP Rolls & Service Sp. z o.o. to firma o długoletniej obecności na rynku, będąca profesjonalnym partnerem przemysłu papierniczego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy:

Samodzielnej Księgowej

Opis stanowiska:

-kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa operacji księgowych i finansowych,
-dekretacja i księgowanie dokumentów,
-analiza, uzgadnianie i bieżąca kontrola zapisów księgowych, danych systemowych, ksiąg
-dokonywanie klasyfikacji kosztów,
-kontrola i uzgadnianie sald,
-obsługa bankowa i nadzór nad transakcjami gotówkowymi,
-rozliczanie faktur i zobowiązań dotyczących transakcji WNT, WDT, importu, usług oraz różnic kursowych,
-sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS
-aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
-rozliczanie kosztów produkcji,
-prowadzenie ewidencji środków trwałych,
-bieżąca komunikacja i koordynacja działań z innymi działami firmy,
-pomoc przy sporządzaniu raportów, analiz,
-koordynowanie prawidłowych działań w procesie zamykania miesiąca, roku,
-nadzór nad inwentaryzacją,

Wymagania:

-wykształcenie ekonomiczne, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość
-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-dobra znajomość bieżących przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych -CIT,VAT
-dobra znajomość pakietu MS ? Office oraz doświadczenie w pracy z aplikacjami księgowo-finansowymi,
-skrupulatność, dokładność, rzetelność, etyka zawodowa,
-umiejętność myślenia analitycznego, poszukiwania rozwiązań i samodzielnej organizacji czasu pracy, zaangażowanie, komunikatywność, otwartość i predyspozycje do pracy zespołowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z odnotowaną nazwą stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

[email protected]
www.rolls-service.pl
telefon: 52-562-92-00 , 515-036-202