Promuj to ogłoszenie

Pracownik Działu Technicznego

Data dodania: 2018-01-24 12:30:14ID: 788

506Pokaż numerkariera@gzella.pl

Gzella Net to sieć Delikatesów Mięsno–Wędliniarskich oferujących wyroby na jak najwyższym poziomie. W związku z intensywnym rozwojem oczekujemy Twojego wsparcia na stanowisku:
Pracownik działu technicznego
Miejsce pracy: Osie

Główne obowiązki:

• Ewidencja zdarzeń serwisowych oraz zlecanie wykonania zadań związanych z utrzymaniem ruchu
• Znajomość przepisów prawa polskiego dot. obszaru związanego z warunkami technicznymi maszyn i urządzeń, HACCP, itp.
• Prowadzenie magazynu- odpowiedzialność za powierzone mienie oraz wykorzystanie powierzanego majątku
• Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
• Uczestnictwo w procesach otwarć i zamknięć sklepów i stoisk firmowych
• Wysyłka do sieci sklepów podzespołów dot. utrzymania ruchu
• Koordynacja i logistyka pracy działu technicznego i serwisu
• Ewidencja rozliczania wykonania zadań działu serwisu
• Podejmowanie działań w zakresie wykonywania zaleceń pokontrolnych
• Wprowadzanie danych do systemu (serwisy, przeglądy)
• Kontrola dokumentów

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane budowlane lub mechaniczne
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Office
• Mile widziana znajomość obsługi programu CorelDRAW oraz Autodesk Revit
• Dobra organizacja pracy własnej

W zamian oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Ciekawe wyzwania, możliwości rozwoju zawodowego
• Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje prosimy kierować na adres:
GZELLA NET Sp. z o.o., ul. Rynek 6, 86-150 Osie
lub e-mail: kariera@gzella.pl

Uprzejmie informujemy, że na rozmowy zaproszone zostaną tylko wybrane osoby.
Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883).