W dniu 22 września 2018 r. w Osielsku k/Bydgoszczy po raz siódmy odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Olimpijskiego "YAMABUSHI CUP". W turnieju udział wzięło ok. 350 zawodników reprezentujących 26 Kluby Karate z terenu całej Polski. Klub Karate „YAMABUSHI" zdobywając 58 medali (14 złotych, 13 srebrnych i 31 brązowych) zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.
Medalistami z Klubu „YAMABUSHI” zostali:
złoto:
Paweł Brudnicki – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
Paweł Brudnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
Vanessa Czyżewska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)
Paula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
Anna Sujkowska – kata indywidualne kobiet masters
Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
Kinga Maciejewska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy)
Rafał Sujkowski – kumite indywidualne kadetów (+70 kg)
Iga Daszkiewicz – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-30 kg)
Aniela Dzedzej – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)
Malwina Lampkowska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg)
Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Agata Grzybek - kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
srebro:
Jędrzej Olszewski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
Jędrzej Olszewski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
Julia Kempińska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)
Roksana Abramczyk – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
Mikołaj Burek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (open)
Patryk Tarkowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
Kinga Maciejewska – kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (żółte pasy)
Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg)
Kacper Rosiński – kumite indywidualne kadetów (+70 kg)
Igor Brzościkowski – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg)
Aleksandra Malik – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (+50 kg)
Aniela Dzedzej – kumite indywidualne kadetek (-47 kg)
brąz:
Antoni Olszewski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
Tymon Behrendt – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy)
Igor Polewski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
Roksana Abramczyk – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)
Vanessa Czyżewska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
Julia Kempińska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
Roksana Jaszak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
Maja Jaszak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (open)
Aleksandra Bryll – kata indywidualne juniorek
Przemysław Magielski – kata indywidualne mężczyzn masters
Tomasz Deptuła – kata indywidualne mężczyzn masters
Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
Wiktor Fierek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)
Aleksandra Poskrop – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy)
Emilia Chaberska – kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (żółte pasy)
Julia Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (żółte pasy)
Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg)
Hubert Grzybek – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-30 kg)
Marcel Lewandowski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg)
Kacper Jankowski – kumite indywidualne kadetów (-70 kg)
Igor Polewski – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg)
Emilia Chaberska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)
Malwina Lampkowska – kumite indywidualne kadetek (-47 kg)
Krzysztof Michalski – kumite indywidualne juniorów (open)
Tomasz Deptuła – kumite indywidualne mężczyzn (open)
Przemysław Magielski – kumite indywidualne mężczyzn (open)
Paweł Brudnicki, Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek - kata drużynowe chłopców 10-11 lat
Marcel Lewandowski, Fabian Sojka, Patryk Tarkowski - kata drużynowe chłopców 12-13 lat
Anna Malik, Aleksandra Malik, Magdalena Malik - kata drużynowe dziewcząt 12-13 lat
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz