Zamknij

Cieśla-dekarz

Nr oferty: StPr/24/0692Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Miejsce pracy: Gen. Józefa Hallera 4/12, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Renowacja i naprawa pokryć dachowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 10 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, obsługa elektronarzędzi, doświadczenie w zawodzie. Montowanie konstrukcji drewnianych, instalowanie konsrukcji prefabrykowanych. Umowa o pracę, wynagrodzenie brutto od 4242 zl do 10 000 zł. Praca na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.
    Pracodawca: MARK HOME INVESTMENT LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Gen. Józefa Hallera 4/12, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorsk
    Osoba do kontaktu: Marek Włodarczyk
    Numer telefonu: 697 294 144
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Praca z klientem, praca z komputerem, przyjęcie dostaw towaru, tworzenie zamówień, dostarczanie towaru do klienta, wystawianie faktur.
    StPr/24/0378
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Projektowanie układów sterowania, usprawnienie funkcjonowania lini produkcyjnej oraz tworzenie dokumentacji technicznej. Wykonywanie przegladów i napraw maszyn zgodnie z planowaniem konserwacji.
    StPr/24/0373

    Sprzątaczka pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych.
    StPr/24/0374
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    kontakt z klientem, obsługa komputera i kasy fiskalnej
    StPr/24/0375

    praca z kliente, praca z komputerem, przyjęcie dostaw towaru, tworzenie zamówień, dostarczanie towaru do klienta, wystawianie faktur.
    StPr/24/0377

    obsługa wózka widłowego przy transporcie beli celulozowych na terenie fabryki
    StPr/24/0372
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    Obsługa ciągnika, kosiarki, odmularki, jazda busem.
    StPr/24/0357

    Nauczanie języka niemieckiego
    StPr/24/0368
    wynagrodzenie od od 4 908 PLN

    Zadaniaq psychologa w szkole ponadpodstawowej.
    StPr/24/0369

    Manicure żelowei hybrydowe, pedicure, henna brwi, z depilacja brwi.
    StPr/24/0366
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN