Zamknij
REKLAMA

Dziś, 25.04

16oC16oC

Jutro, 26.04

25oC13oC

Pojutrze, 27.04

15oC9oC

REKLAMA
REKLAMA

Utrata przyjaciela, jak odzyskaćWiem, że to niecodzienny przypadek... W wakacje założyłem konto na jednym z portali, gdzie piszę z ludźmi po angielsku w celu poprawienia tego języka. Poznałem tam wiele osób, jednym z nich był Ali. Szybko stał się moim ulubionym przyjacielem korespondencyjnym. Pisaliśmy bardzo dużo. Gdy byłem na wczasach, wysłałem mu nawet pocztówkę. Staliśmy się przyjaciółmi [a mam problemy z zaprzyjaźnianiem się], później on stał się nawet moim najlepszym przyjacielem. Pisaliśmy pół roku, ufaliśmy sobie. Nie wstydził się pokazać mi swoich piosenki [Ali śpiewa i gra na gitarze], byłem jednym z dwóch osób, którym powiedział nawet, kto mu się podoba [drugą był jego przyjaciel "niekorespondencyjny"]. Planowaliśmy nawet wspólne wakacje - miałem go odwiedzić. Pewnego dnia nagle zablokował mnie na IG, a ja nadal nie znam powodu. Odczekałem 2 dni, aby "nerwy mu przeszły", napisałem do niego na emaila, na tamtym portalu oraz z drugiego konta na IG, gdzie go przeprosiłem, jeśli zrobiłem coś złego. Zablokował on mnie jednak też na drugim IG. Poczekałem z miesiąc i postanowiłem ponownie spróbować. Wysłałem mu emaila, napisałem do niego na FB [nie korzystaliśmy z tego wcześniej] oraz w komentarzu pod prywatnym filmikiem na YT, do którego linka miałem tylko ja. Przeprosiłem go, powiedziałem, że zależy mi na kontakcie z nim, i napisałem, że jak mnie bardzo nie lubi, to niech chociaż powie mi, co złego zrobiłem. Nic nie odpisał, jednak usunął tamten filmik z YT, więc wiem, że to przeczytał. Wysłałem mu wiadomość, że wiem, że to widział i że go nie zabiję xd I nic. Za to później odczytał on moją wiadomość [wcześniej tego nie zrobił] na portalu, gdzie się poznaliśmy. Po prawie 2 tygodniach od czasu wysłania poprzedniej wiadomości spróbowałem jeszcze raz, lecz nie pisałem już o tamtym, tylko spytałem, czy spotykamy się w wakacje i zacząłem pisać o strajku nauczycieli w Polsce, aby była "luźna rozmowa". Zacząłem go też obserwować na FB, gdyby dostał moje wiadomości do spamu lub gdzieś indziej i nie wiedział, że go znalazłem. Jednak on mnie zablokował i nadal nie wysłał żadnej wiadomości. Wszedł na moje konto na portalu, gdzie się poznaliśmy, lecz - o dziwo - tam mnie na zablokował i nadal mam go w przyjaciołach. Chciałbym odzyskać kontakt z nim lub przynajmniej dowiedzieć się, dlaczego on go zerwał. Nie mogło to być zwykłe znudzenie się, gdyż byliśmy ze sobą zbyt zżyci. Możliwe, że mógł obrazić się przez mema, którego mu wysłałem dzień przed tym, jak zablokował mnie po raz pierwszy, lub nie wyszło mu coś dziewczyną, w której był zakochany. Mogą być też inne powody, których nie znam... Na F3 zadałem mu anonimowe pytanie w "jego" języku, czy łatwo wybacza, a ten odpowiedział, że tak. Spytałem również, w jakich krajach oprócz tego, gdzie teraz mieszka [Ali jest imigrantem], ma przyjaciół i w jego odpowiedziach padła Polska. Co powinienem zrobić, chciałbym odzyskam kontakt lub chociaż dowiedzieć się, dlaczego on go zerwał?

00
REKLAMA
14.02.2019

Miłość jako lustro

Tomasz Karpiński
12.12.20181

Dla nas zabawa, dla zwierząt - cierpienie

Tomasz Karpiński

Od stanowczej Spotterki: "Witam chciałabym pozdrowić młodego chłopaka, którego widziałam wczoraj (24.04.2019) jak szedł koło czerwonego liceum w Świeciu miał czarne włosy, niebieską kurtkę i czarna dużą torbę treningowa ☺️" I młody chłopcze masz się odezwać !

"23.04 Pozdrawiam dwie dziewczyny(jedna miała blond włosy) miałyśmy się koło parku a później na dużym rynku 😁"

"Witam, proszę o udostepnienie: " Witam, szukam osoby, która między godziną 18 a 19 w dniu wczorajszym (18.04) jechała motorem drogą z Buczka do Krąplewic."

"Pozdrawiam dziewczynę z rudymi włosami, do której dziś na Wojska Polskiego wołali jakaś ryba czy coś , miałaś super obcisłe spodnie - odezwij się"

REKLAMA
Dzisiaj, 25.04godz. 19:00

Kino Konesera - PRZEPRASZAM, ŻE PRZESZKADZAM / napisy

Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu

Reżyseria: Boots Riley Scenariusz: Boots Riley Produkcja: USA Wiek sugerowany: 15+ Czas trwania: 111 min. Obsada: Lakeith Stanfield Tessa Thompson Jermaine Fowler Surrealistyczna komedia, pokazująca meandry drogi do wielkiego sukcesu. Dzisiejsze Oakland. Czarnoskóry telemarketer, Cassius Green (Lakeith Stanfield) odkrywa magiczny klucz do sukcesu. Tyle ...

Bilety: 10 zł

Wyniki z dnia 23.04.2019, godz. 21:40

Sprawdź pozostałe wyniki

LOTTO

 • 3
 • 8
 • 14
 • 18
 • 39
 • 42

LOTTO PLUS

 • 9
 • 11
 • 30
 • 32
 • 33
 • 36
REKLAMA
24.04.2019
WITAM, POSZUKUJĘ DO PRACY BRUKARZA Z DOŚWIADCZENIEM. Więcej informacji pod numerem ...

23.04.2019
Poszukujesz pracy elastycznej, którą będziesz mogła dostosować do swoich potrzeb? ...

18.04.2019
Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych ...

16.04.2019
Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską ...

16.04.2019
Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską ...

16.04.2019
Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską ...

16.04.2019
Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską ...

REKLAMA

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone