Zamknij

Referent księgowości

Nr oferty: StPr/24/0339Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wprowadzanie dokumentów księgowych do programu, sprawdzanie poprawności operacji oraz przygotowanie deklaracji podatkowych, naliczanie list płac
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomia lub rachunkowość
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętność obsługi programów księgowych, Insert, sumienność, otwartość,
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Mirella Rajnowska
      Numer telefonu: 523332284
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z pup
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Praca z klientem, praca z komputerem, przyjęcie dostaw towaru, tworzenie zamówień, dostarczanie towaru do klienta, wystawianie faktur.
      StPr/24/0378
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Projektowanie układów sterowania, usprawnienie funkcjonowania lini produkcyjnej oraz tworzenie dokumentacji technicznej. Wykonywanie przegladów i napraw maszyn zgodnie z planowaniem konserwacji.
      StPr/24/0373

      Sprzątaczka pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych.
      StPr/24/0374
      data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      kontakt z klientem, obsługa komputera i kasy fiskalnej
      StPr/24/0375

      praca z kliente, praca z komputerem, przyjęcie dostaw towaru, tworzenie zamówień, dostarczanie towaru do klienta, wystawianie faktur.
      StPr/24/0377

      obsługa wózka widłowego przy transporcie beli celulozowych na terenie fabryki
      StPr/24/0372
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      Obsługa ciągnika, kosiarki, odmularki, jazda busem.
      StPr/24/0357

      Nauczanie języka niemieckiego
      StPr/24/0368
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Zadaniaq psychologa w szkole ponadpodstawowej.
      StPr/24/0369

      Manicure żelowei hybrydowe, pedicure, henna brwi, z depilacja brwi.
      StPr/24/0366
      data rozpoczęcia pracy od 08.07.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN